אובייקטופיליה: הבנת הפטיש של משיכה רגשית ומינית לחפצים

זנות
אורך: 441 מילים

אובייקטופיליה: הבנת הפטיש של משיכה רגשית ומינית לחפצים

זנות - אובייקטופיליה: הבנת הפטיש של משיכה רגשית ומינית לחפצים

אובייקטופיליה, או אובייקט מיני, הוא מונח המשמש לתיאור משיכתו הרגשית והמינית של אדם לאובייקט דומם. זהו סוג של פטיש, שונה מפרפיליה, שהיא משיכה מינית לחפצים, פעילויות או מצבים יוצאי דופן. אובייקטופיליה נבדלת מפטישים אחרים מכיוון שהאדם אינו רק מגורה על ידי אובייקט, אלא גם יש לו קשר רגשי לאובייקט.

אנשים שהם אובייקטיבים מאמינים כי הקשר שלהם עם האובייקט הוא לא רק משיכה פיזית או מינית, אלא סוג של מערכת יחסים רומנטית. אנשים אלה עשויים להרגיש מחוברים עמוקות לחפצים אחרים, כגון מכונית או בניין, ויש להם קשר רגשי עמוק אליו. המחקר סביב צורה זו של פטיש מוגבל, שכן רוב המחקרים מתמקדים בהשלכות ובאבחנה הפסיכיאטרית של הפטיש. עם זאת, ראוי לציין כי objectophilia עשוי להיות מקובל יותר ממה שניתן היה לחשוב. ישנן קהילות רבות באינטרנט המקבלות בברכה בגלוי אובייקטופילים, ואתרי אינטרנט רבים המוקדשים למתן משאבים לאלה המזדהים כאובייקטופילים.

אובייקטופיליה אינה מושג חדש; יש לה היסטוריה ארוכה ומעניינת בתרבויות ברחבי העולם. ביוון העתיקה, דימויים פאליים וסגידה לחפצים בצורת פין היו דבר שבשגרה. במצרים העתיקה, אלי הפריון היו מיוצגים על ידי אובליסקים וסמלי פוריות היו דבר שבשגרה. בהודו, הלינגאם היה אל פוריות המיוצג על ידי פאלוס אבן זקוף. ביפן, הגיישות היו מושאי תשוקה, שסגדו להם כצורה של יופי אלוהי. כל התרבויות הללו מספקות ראיות לכך שאובייקטופיליה, בצורות שונות, קיימת כבר מאות שנים.

אובייקטיבים מזדהים בדרך כלל כפוליאמוריים ועשויים להיות להם יותר ממערכת יחסים אחת עם אובייקט. הסיבה לכך היא שאובייקטופיליה, כזהות, שונה מסתם התעוררות על ידי אובייקט. לאובייקטופילים יש קשר משמעותי ועמוק יותר עם האובייקטים האהובים עליהם.

אובייקטופילים עשויים להרגיש חיבור רגשי חזק לאובייקט, אשר במקרים מסוימים יכול אפילו להוביל להתאהבות באובייקט. אובייקטופילים עשויים לנהל שיחות עם האובייקטים שלהם, עשויים לתכנן איתם תוכניות לעתיד ואף לבחור להינשא להם. אובייקטופיליה נחשבה לסוג של מחלת נפש על ידי חלקם, כאשר כמה אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש מאמינים כי אנשים עם פטיש זה עשויים לסבול מהפרעה פסיכולוגית. עם זאת, אובייקטיבים רבים חולקים על כך בתוקף וטוענים כי בדומה לכל זהות מינית אחרת, אובייקטופיליה צריכה להיתפס כתקפה ונורמלית.

לעתים קרובות אובייקטיבים אינם מובנים כהלכה ועלולים לחוות אפליה, אך קיימת קהילה מקוונת המוקדשת למתן משאבים, תמיכה והבנה לאלה המזדהים כאובייקטופילים. ישנם גם פורומים ואתרי אינטרנט של אובייקטופיליה, שבהם אובייקטיבים יכולים לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע ואובייקטיבילים שכבר חוו בעיות אלה ממקור ראשון. באמצעות משאבים אלה, אובייקטיבים יכולים להשיג הבנה טובה יותר של זהותם, להתחבר לאנשים בעלי דעות דומות, ולקבל תמיכה ואימות מאלה שמבינים וחווים דברים דומים.
https://www.escort18.net/-אינדקס מומלץ

בסך הכל, אובייקטופיליה היא פטיש מיני מעניין וייחודי שראוי לכבד אותו ולא ללעוג לו או לבייש אותו. אובייקטיבים אינם שונים מאלה בעלי כל סוג אחר של זהות מינית, ויש לראות את יחסיהם עם אובייקטים כלגיטימיים ולא פחות תקפים מכל סוג אחר של יחסים. כחברה, עלינו לעשות מאמץ להבין ולקבל את האובייקטופילים, ללא שיפוט או אפליה.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

לחוות את החיים בתל אביב – העיר הדינמית והתוססת של ישראל זנות - לחוות את החיים בתל אביב – העיר הדינמית והתוססת של ישראל

נערות ליווי בתל אביב תל אביב היא עיר מדהימה שיש לה מה להציע לכולם. האווירה המהירה והתוססת הופכת אותה ליעד המושלם להרפתקנים שרוצים לחקור את כל מה שיש לעיר הייחודית הזו להציע. ממוקם בלב ישראל, תל אביב היא אחת הערים הפופולריות ביותר בארץ. העיר ידועה…

זנות

עפולה – עיר התרבות והחקלאות זנות - עפולה – עיר התרבות והחקלאות

עפולה – עיר התרבות והחקלאות בישראל ישראל היא מדינה יפהפייה ושוקקת, מלאת חיים ותרבות. עם כל כך הרבה מקומות לחקור, זה יכול להיות קשה להחליט באילו אטרקציות לבקר. אחד היעדים הפופולריים והמשתלמים בישראל הוא העיר עפולה. עפולה, הממוקמת בצפון הארץ, היא חלק ציורי מעמק יזרעאל…

זנות

10 פטישי המין הנפוצים ביותר זנות - 10 פטישי המין הנפוצים ביותר

פטישים מיניים הם חלק מחייהם של אנשים רבים, אך לעתים קרובות יכולים להישאר מוסתרים בשל רגשות בושה או מבוכה לגביהם. פטיש מוגדר כקיבעון מיני יוצא דופן, שבו אדם מגורה בעוצמה על ידי אובייקט, דימוי או פעילות ספציפיים. במונחים של פטישי מין, אלה מנוסים בדרך כלל…