אמא של לי-שי

זנות
אורך: 304 מילים

אמא של לי-שי

זנות - אמא של לי-שי

זה לא היה עוד אחד מהבילויים בדירות דיסקרטיות בחיפה , זו הייתה אמא של לי-שי, החבר הכי טוב שלי. וללא ספק זהו הסוד היחידי שאני מסתיר מלי-שי.
באותו היום פגשתי אותה במעלית ביציאה מחדר הכושר. אני סיימתי אימון והיא סיימה את שיעור היוגה. היא חייכה ושאלה לשלומי ונכנסנו שנינו למעלית. היא החמיאה לי על השרירים, והוסיפה ”בטח יש לך כבר קוביות בבטן“. זה היה קצת מוזר, אבל אז היא נתנה איזה ליטוף על הבטן שלי; דבר שמייד הרגיש מוזר ואפילו קצת מביך.

הגענו אל קומת הקרקע והיא שאלה אותי אם אני צריך טרמפ הביתה. אמרתי לה שאני אשמח וצעדנו לעבר רכבה. זו פעם ראשונה שראיתי אותה בבגדי אימון צמודים ואני חייב להודות שהיה לה תחת יפה וממוצק.

נכנסו לרכב והיא התניעה. היא החלטה לנהוג וניהלה איתי שיחה. אך באופן טבעי ומוזר למדי היא ליטפה לי את הרגליים. זה היה מביך אבל זה חרמן אותי והיה ניתן לראות זאת בקלות דרך בגדי האימון.

ברמזור היא הייתה אמורה להמשיך ישר, אך במקום זאת פנתה ימינה לכיוון ביתה. רציתי להגיד לה שהיא התבלבלה אבל האינסטינקטים שלי אמרו לי לשתוק. האצבעות שלה נגעו קלות בזין שלי, היא הסתכלה אליי וחייכה.

היא החנתה את רכבה ושנינו יצאנו מהרכב ועלינו אל ביתה, בלי הסברים מצידה ובלי שאלות מצידי.

היא הניחה את החפצים שלה על הכיסא וצעדה לעבר חדר הרחצה בלי להגיד שום דבר. היא השאירה את הדלת פתוחה ואחרי מספר שניות שמעתי את זרם המים. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, הלב שלי דפק כמו משוגע. הייתי צריך לקחת נשימה עמוקה ולעשות את מה שכל גבר היה עושה – להיכנס באומץ לחדר הרחצה.

היא עמדה שם תחת זרם המים ששטף את החזה המושלם שלה. היא חייכה ואמרה לי בו תשטוף את הזעה. הורדתי במהירות את הבגדים, ומייד מצאתי את עצמה בסיטואציה שבה היא עומדת על ברכיה ומעניקה לי מציצת בוקר מושלמת. אל האמנתי שהזין שלי נמצא בתוך הפה של אמא של לי-שי והיא מתענגת עליו.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

תל אביב: העיר התוססת של ישראל זנות - תל אביב: העיר התוססת של ישראל

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם לאורך חוף הים התיכון של ישראל. עם אוכלוסייה של מעל 4 מיליון תושבים, היא העיר השנייה המאוכלסת ביותר במדינה, מיד אחרי ירושלים. ידועה באנרגיה התוססת שלה, בתרבות המגוונת ובחופים היפים שלה, תל…

זנות

אשקלון: לחקור את פנינת החוף של ישראל זנות - אשקלון: לחקור את פנינת החוף של ישראל

חבוי על חוף הים התיכון של ישראל, שוכנת העיר הציורית אשקלון. עם היסטוריה עשירה בת אלפי שנים, פנינה נסתרת זו היא ביקור חובה לכל מטייל המחפש לחוות את התרבות המגוונת, החופים המדהימים והחורבות העתיקות של המדינה היפה הזו. היסטוריה ותרבות: אשקלון מיושבת מאז התקופה הניאוליתית,…

זנות

פטישים מיניים, הידועים גם בשם פטישים מיניים או פרפיליות, מוגדרים כתשוקות או העדפות מיניות אינטנסיביות המערבות חפצים, פעילויות או חלקי גוף שאינם קשורים בדרך כלל לעוררות מינית. רצונות אלה יכולים לנוע בין קל לקיצוני ויכולה להיות להם השפעה משמעותית על ההתנהגות המינית של הפרט ועל מערכות היחסים שלו. בעוד פטישים מסוימים עשויים להיראות מוזרים או יוצאי דופן עבור חלק, הם חלק נורמלי של ביטוי מיני עבור אנשים רבים. במאמר זה נחקור את עולם פטישי המין, שכיחותם, סוגיהם וסיבותיהם האפשריות. זנות - פטישים מיניים, הידועים גם בשם פטישים מיניים או פרפיליות, מוגדרים כתשוקות או העדפות מיניות אינטנסיביות המערבות חפצים, פעילויות או חלקי גוף שאינם קשורים בדרך כלל לעוררות מינית. רצונות אלה יכולים לנוע בין קל לקיצוני ויכולה להיות להם השפעה משמעותית על ההתנהגות המינית של הפרט ועל מערכות היחסים שלו. בעוד פטישים מסוימים עשויים להיראות מוזרים או יוצאי דופן עבור חלק, הם חלק נורמלי של ביטוי מיני עבור אנשים רבים. במאמר זה נחקור את עולם פטישי המין, שכיחותם, סוגיהם וסיבותיהם האפשריות.

סוגי פטישים מיניים: עולם פטישי המין הוא עצום ומגוון, עם מגוון רחב של תחומי עניין ותשוקות. על פי המדריך האבחוני והסטטיסטי להפרעות נפשיות (DSM-V), ישנן שמונה קטגוריות עיקריות של פרפיליות, כולל: 1. חפצים: קטגוריה זו כוללת עוררות מינית מחפצים ספציפיים כגון נעליים, הלבשה תחתונה או…