אמא של לי-שי

זנות
אורך: 304 מילים

אמא של לי-שי

זנות - אמא של לי-שי

זה לא היה עוד אחד מהבילויים בדירות דיסקרטיות בחיפה , זו הייתה אמא של לי-שי, החבר הכי טוב שלי. וללא ספק זהו הסוד היחידי שאני מסתיר מלי-שי.
באותו היום פגשתי אותה במעלית ביציאה מחדר הכושר. אני סיימתי אימון והיא סיימה את שיעור היוגה. היא חייכה ושאלה לשלומי ונכנסנו שנינו למעלית. היא החמיאה לי על השרירים, והוסיפה ”בטח יש לך כבר קוביות בבטן“. זה היה קצת מוזר, אבל אז היא נתנה איזה ליטוף על הבטן שלי; דבר שמייד הרגיש מוזר ואפילו קצת מביך.

הגענו אל קומת הקרקע והיא שאלה אותי אם אני צריך טרמפ הביתה. אמרתי לה שאני אשמח וצעדנו לעבר רכבה. זו פעם ראשונה שראיתי אותה בבגדי אימון צמודים ואני חייב להודות שהיה לה תחת יפה וממוצק.

נכנסו לרכב והיא התניעה. היא החלטה לנהוג וניהלה איתי שיחה. אך באופן טבעי ומוזר למדי היא ליטפה לי את הרגליים. זה היה מביך אבל זה חרמן אותי והיה ניתן לראות זאת בקלות דרך בגדי האימון.

ברמזור היא הייתה אמורה להמשיך ישר, אך במקום זאת פנתה ימינה לכיוון ביתה. רציתי להגיד לה שהיא התבלבלה אבל האינסטינקטים שלי אמרו לי לשתוק. האצבעות שלה נגעו קלות בזין שלי, היא הסתכלה אליי וחייכה.

היא החנתה את רכבה ושנינו יצאנו מהרכב ועלינו אל ביתה, בלי הסברים מצידה ובלי שאלות מצידי.

היא הניחה את החפצים שלה על הכיסא וצעדה לעבר חדר הרחצה בלי להגיד שום דבר. היא השאירה את הדלת פתוחה ואחרי מספר שניות שמעתי את זרם המים. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, הלב שלי דפק כמו משוגע. הייתי צריך לקחת נשימה עמוקה ולעשות את מה שכל גבר היה עושה – להיכנס באומץ לחדר הרחצה.

היא עמדה שם תחת זרם המים ששטף את החזה המושלם שלה. היא חייכה ואמרה לי בו תשטוף את הזעה. הורדתי במהירות את הבגדים, ומייד מצאתי את עצמה בסיטואציה שבה היא עומדת על ברכיה ומעניקה לי מציצת בוקר מושלמת. אל האמנתי שהזין שלי נמצא בתוך הפה של אמא של לי-שי והיא מתענגת עליו.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

אתה אוהב לזיין או שאתה מכור? זנות - אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

חולה על זיונים… מכור לסקס… חייב לזין אחרת אני מת… אלו הם משפטים רגילים שאפשר לשמור בכל שיחה של חברה צעירים. בוודאי שמעתם זאת לא מעט בשיחות לילה בטירונות ובכל מפגש של חברים. כולנו אוהבים לזיין. אנו נוהגים להשתמש במילים שונות על מנת לתאר את…

זנות

סובלים מבעיות ביצועים? צעצועי מין יכולים לעזור לכם זנות - סובלים מבעיות ביצועים? צעצועי מין יכולים לעזור לכם

יש הרבה דברים שעוברים לנו בראש כאשר אנו שומעים את המילה צעצועי מין או כאשר אנו מסתכלים על צעצועי מין. אבל מסתבר שיש להם יתרון או אולי פוטנציאל שהוא לאו דווקא זה שאנחנו חושבים עליו. מסתבר שאנו לא תמיד מבינים את הפוטנציאל של צעצועי מין…

זנות

אפליקציות בשביל הזיין המתחיל זנות - אפליקציות בשביל הזיין המתחיל

לכל אחד מאיתנו יש טלפון חכם ואנחנו לא זזים בלעדיו. והטלפון שלנו מלא באפליקציות המלוות אותנו בכל מה שאנחנו עושים במהלך היום. אבל הפעם לא באנו לדבר אתכם על האפליקציה בשביל ניווט או האפליקציה באמצעותה תזמינו טיסות. הפעם באנו לדבר על האפליקציות החשובות עבור חיי…