אפליקציות בשביל הזיין המתחיל

זנות
אורך: 300 מילים

אפליקציות בשביל הזיין המתחיל

זנות - אפליקציות בשביל הזיין המתחיל

לכל אחד מאיתנו יש טלפון חכם ואנחנו לא זזים בלעדיו. והטלפון שלנו מלא באפליקציות המלוות אותנו בכל מה שאנחנו עושים במהלך היום. אבל הפעם לא באנו לדבר אתכם על האפליקציה בשביל ניווט או האפליקציה באמצעותה תזמינו טיסות. הפעם באנו לדבר על האפליקציות החשובות עבור חיי המין שלכם.

אז מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הבוגרים הפעילים מינית, חייב כמה אפליקציות חשובות:

אפליקציות היכרויות – אפליקציות ההיכרויות הן כלי חשוב לצורך חיי מין פעילים. בעזרתן תוכלו לפגוש ולהכיר בחורות, גם למטרות מין אך לא רק. בעצם תמיד זה למטרות מין, אך לפעמים צריך לשחק את המשחק, ולפעמים זה ישר ולעניין. אתם בוודאי מכירים את הטינדר, אך ישנן עוד אפליקציות רבות בהן תוכלו להשתמש. בעזרתן תוכלו להכיר בחורות חדשות בכל מקום, גם בארץ וגם בעת חופשות בחול. פשוט חובה למי שרוצה לזיין.

אפליקציות נערות ליווי – טוב עדיין לא ראינו אפליקציות כאלו, אבל בהחלט ישנם אתרי אינדקס בהן ניתן למצוא דירות דיסקרטיות בתל אביב. ובשביל לגלוש באתרים אלו מהסלולר, אתם צריכים דפדפן שהוא גם סוג של אפליקציה. אז לצורך העניין יש לכם סוג של אפליקציה למציאת נערות ליווי כאשר בא לכם.

אפליקציות מעקב – אם אתם בתחילתם של חיי המין ומתכננים חיי מין פעילים, בוודאי תרצו לעקוב אחר הפעילות שלכם. עכשיו אתם אולי זוכרים את כל השמות והמקומות, אבל כאשר הרשימה תלך ותתנפח אתם תתחילו לשכוח. מסתבר שהיום ישנן אפליקציות המאפשרות לכם לתעד ולעקוב אחר הפעילות המינית שלכם. עם מי, איפה, באיזה שעה ומה עשיתם… ועל הכל תוכלו לקבל נתונים סטטיסטיים מעניינים.

אפליקציות כושר גופני – ואם אתם רוצים להיות זייני על, גוף שרירי יכול מאוד לעזור לכם למשוך את הנקבות. אתם לא חייבים להיות בודי בילדרים, אבל עם אפליקציות כושר גופני תוכלו לשמור על שגרת אימונים ולהיראות טוב. למעשה אתם זקוקים לכושר גופני בשביל לזיין הרבה, כך שזה באמת מומלץ. כך לא יגמר לכם האוויר באמצע הזין ותוכלו לעשות כל תנוחה.

מכירים עוד אפליקציות ששכחנו להזכיר?

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

"לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית" זנות - "לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית"

רמת גן, הממוקמת במרכז הארץ, היא עיר תוססת ומודרנית המציעה שילוב נהדר של בידור, אטרקציות תרבותיות ופעילויות פנאי. ביתם של מעל 100,000 אזרחים, רמת גן היא יעד נהדר למטיילים המעוניינים לחוות את אורח החיים העירוני השוקק של המדינה. מכיוון שרמת גן היא עיירה קטנה יחסית,…

זנות

"עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים" זנות - "עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים"

מיניות הייתה נושא שנוי במחלוקת היסטורית עבור רוב התרבויות והחברות לאורך ההיסטוריה של האנושות. לרוע מזלם של אלה במקצוע עבודת המין, זה הביא לעתים קרובות לקיום סטיגמטי מאוד. החל ממצג שווא בתקשורת וכלה באכיפה בררנית של חוקים על ידי רשויות אכיפת החוק, עובדי מין יכולים…

זנות

היתרונות של שימוש בקונדומים זנות - היתרונות של שימוש בקונדומים

שימוש בקונדומים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת העברת זיהומים המועברים במגע מיני (STI) והריון לא מתוכנן. במשך מאות שנים, תרבויות שונות השתמשו בשיטת המחסום של אמצעי מניעה בצורות שונות, החל מחימר בנטוניט ועד קרומי בעלי חיים. גם בעידן של אמצעי מניעה נגישים ואמינים, היתרונות…