אפליקציות בשביל הזיין המתחיל

זנות
אורך: 298 מילים

אפליקציות בשביל הזיין המתחיל

זנות - אפליקציות בשביל הזיין המתחיל

לכל אחד מאיתנו יש טלפון חכם ואנחנו לא זזים בלעדיו. והטלפון שלנו מלא באפליקציות המלוות אותנו בכל מה שאנחנו עושים במהלך היום. אבל הפעם לא באנו לדבר אתכם על האפליקציה בשביל ניווט או האפליקציה באמצעותה תזמינו טיסות. הפעם באנו לדבר על האפליקציות החשובות עבור חיי המין שלכם.

אז מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הבוגרים הפעילים מינית, חייב כמה אפליקציות חשובות:

אפליקציות היכרויות – אפליקציות ההיכרויות הן כלי חשוב לצורך חיי מין פעילים. בעזרתן תוכלו לפגוש ולהכיר בחורות, גם למטרות מין אך לא רק. בעצם תמיד זה למטרות מין, אך לפעמים צריך לשחק את המשחק, ולפעמים זה ישר ולעניין. אתם בוודאי מכירים את הטינדר, אך ישנן עוד אפליקציות רבות בהן תוכלו להשתמש. בעזרתן תוכלו להכיר בחורות חדשות בכל מקום, גם בארץ וגם בעת חופשות בחול. פשוט חובה למי שרוצה לזיין.

אפליקציות נערות ליווי – טוב עדיין לא ראינו אפליקציות כאלו, אבל בהחלט ישנם אתרי אינדקס בהן ניתן למצוא דירות דיסקרטיות בירושלים. ובשביל לגלוש באתרים אלו מהסלולר, אתם צריכים דפדפן שהוא גם סוג של אפליקציה. אז לצורך העניין יש לכם סוג של אפליקציה למציאת נערות ליווי כאשר בא לכם.

אפליקציות מעקב – אם אתם בתחילתם של חיי המין ומתכננים חיי מין פעילים, בוודאי תרצו לעקוב אחר הפעילות שלכם. עכשיו אתם אולי זוכרים את כל השמות והמקומות, אבל כאשר הרשימה תלך ותתנפח אתם תתחילו לשכוח. מסתבר שהיום ישנן אפליקציות המאפשרות לכם לתעד ולעקוב אחר הפעילות המינית שלכם. עם מי, איפה, באיזה שעה ומה עשיתם… ועל הכל תוכלו לקבל נתונים סטטיסטיים מעניינים.

אפליקציות כושר גופני – ואם אתם רוצים להיות זייני על, גוף שרירי יכול מאוד לעזור לכם למשוך את הנקבות. אתם לא חייבים להיות בודי בילדרים, אבל עם אפליקציות כושר גופני תוכלו לשמור על שגרת אימונים ולהיראות טוב. למעשה אתם זקוקים לכושר גופני בשביל לזיין הרבה, כך שזה באמת מומלץ. כך לא יגמר לכם האוויר באמצע הזין ותוכלו לעשות כל תנוחה.

מכירים עוד אפליקציות ששכחנו להזכיר?

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

כאשר הבת זונה מבטלת זנות - כאשר הבת זונה מבטלת

תגידו קרה לכם פעם שהיו לכם תכניות ליום שישי, וכל השבוע חיכיתם ואז ברגע האחרון הבת זונה ביטלה. הרי אתם יודעים שזה לא נכון שסבתא שלה חולה, היא פשוט מזדיינת עם אחר. נכון שלא חסרות בחורות, אבל כאשר עשיתם תכניות וברגע האחרון מבטלים לכם זה…

זנות

סקס ושתיית אלכוהול זנות - סקס ושתיית אלכוהול

בכל הנוגע לסקס ושתיית אלכוהול ישנן דעות שונות. יש אנשים אשר אוהבים איזה כוס יין לחמם את האווירה, ויש כאלו שאינם אוהבים זאת. וכמובן ישנה את השאלה האם אלכוהול משפיע על הביצועים. אבל הפעם אנחנו לא רוצים לצלול אל תוך הדברים הללו. הפעם אנחנו רוצים…

זנות

למה גברים בוגדים? זנות - למה גברים בוגדים?

למה גברים בוגדים? למה גברים במערכות יחסים פתאום מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות? גיוון הוא אחת הסיבות העיקריות בגינן גברים בוגדים בבנות זוגות. גם אם יש לכם בת זוג מושכת ומושלמת המספקת אתכם במיטה, אתם עדיין חווים את הדחף לגוון עם בחורות אחרות. זהו חלק…