אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

זנות
אורך: 312 מילים

אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

זנות - אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

חולה על זיונים… מכור לסקס… חייב לזין אחרת אני מת… אלו הם משפטים רגילים שאפשר לשמור בכל שיחה של חברה צעירים. בוודאי שמעתם זאת לא מעט בשיחות לילה בטירונות ובכל מפגש של חברים. כולנו אוהבים לזיין. אנו נוהגים להשתמש במילים שונות על מנת לתאר את ההתלהבות שלנו מסקס.
ההתלהבות מסקס היא דבר טבעי, ואפילו בריא. ובהחלט יש מה לדאוג כאשר אדם אינו מתלהב מסקס. כנראה שיש שם איזו בעיה המפריעה לו לממש את המיניות שלו. אבל לא זו הבעיה שעליה אנו רוצים לדבר עכשיו.
הפעם אנחנו רוצים לדבר על התמכרות אמתית לסקס. ותאמינו לנו שמדובר בבעיה חמורה. גם אם אתם הולכים כל שבוע לדירות דיסקרטיות בחיפה, אנו מבטיחים לכם כי ההתלהבות וההנאה שלכם מסקס היא לא התמכרות. גם אם יש לכם חברה כוסית ואותם רוצים לזיין אותה כל יום 3 פעמים, זו עדיין לא התמכרות.

אז מתי מדובר בהתמכרות לסקס?

 

אחד המאפיינים הגדולים של התמכרות לסקס היא ההתנהגות חסרת האחריות. כלומר ישנו דחף כל כך גדול למלא צרכים רגשיים באמצעות יחסי מין, מבלי לקחת בחשבון את ההשלכות. מכורים לסקס הם בעלי סיכוי גדול יותר להיתפס במקום ציבורי או במשרד, לקיים יחסי מין לא מוגנים ולחלות במחלות מין. וכמובן גם הריונות לא רצויים.

בעוד רובנו מקיימים יחסי מין על מנת לספק צרכים מיניים, המכורים למין מספקים צורך רגשי. יחסי המין כמובן לא מספקים את הצורך הרגשי, אך הם מרגישים דחף להמשיך לקיים יחסי מין עם עוד ועוד אנשים על מנת לנסות להרגיע את אותה מצוקה נפשית.

בעוד יחסי מין מזוהים עם הנאה, אצל המכורים הם מזוהים יותר עם תחושות של אשמה, חרטה ובושה. אלו הם לא הגברים שמתרברבים בזיונים שלהם ומספרים לכולם, בדיוק להפך, הם צפויים לנסות להסתיר זאת. אם מישהו אמר לכם כי הוא מכור ליחסי מין, ככל הנראה הוא ממש לא.

התמכרות בעייתית זו מקשה על המכורים לבנות מערכות יחסים בריאות. הם תמיד יחפשו עוד סיפוק במקומות אחרים, כולל עם אנשים זרים. הם אפילו מקבלים סיפוק מהסיכון הקיים ביחסי המין. זוהי בעיה גדולה הדורשת טיפול.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

תל אביב: העיר התוססת של ישראל זנות - תל אביב: העיר התוססת של ישראל

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם לאורך חוף הים התיכון של ישראל. עם אוכלוסייה של מעל 4 מיליון תושבים, היא העיר השנייה המאוכלסת ביותר במדינה, מיד אחרי ירושלים. ידועה באנרגיה התוססת שלה, בתרבות המגוונת ובחופים היפים שלה, תל…

זנות

אשקלון: לחקור את פנינת החוף של ישראל זנות - אשקלון: לחקור את פנינת החוף של ישראל

חבוי על חוף הים התיכון של ישראל, שוכנת העיר הציורית אשקלון. עם היסטוריה עשירה בת אלפי שנים, פנינה נסתרת זו היא ביקור חובה לכל מטייל המחפש לחוות את התרבות המגוונת, החופים המדהימים והחורבות העתיקות של המדינה היפה הזו. היסטוריה ותרבות: אשקלון מיושבת מאז התקופה הניאוליתית,…

זנות

פטישים מיניים, הידועים גם בשם פטישים מיניים או פרפיליות, מוגדרים כתשוקות או העדפות מיניות אינטנסיביות המערבות חפצים, פעילויות או חלקי גוף שאינם קשורים בדרך כלל לעוררות מינית. רצונות אלה יכולים לנוע בין קל לקיצוני ויכולה להיות להם השפעה משמעותית על ההתנהגות המינית של הפרט ועל מערכות היחסים שלו. בעוד פטישים מסוימים עשויים להיראות מוזרים או יוצאי דופן עבור חלק, הם חלק נורמלי של ביטוי מיני עבור אנשים רבים. במאמר זה נחקור את עולם פטישי המין, שכיחותם, סוגיהם וסיבותיהם האפשריות. זנות - פטישים מיניים, הידועים גם בשם פטישים מיניים או פרפיליות, מוגדרים כתשוקות או העדפות מיניות אינטנסיביות המערבות חפצים, פעילויות או חלקי גוף שאינם קשורים בדרך כלל לעוררות מינית. רצונות אלה יכולים לנוע בין קל לקיצוני ויכולה להיות להם השפעה משמעותית על ההתנהגות המינית של הפרט ועל מערכות היחסים שלו. בעוד פטישים מסוימים עשויים להיראות מוזרים או יוצאי דופן עבור חלק, הם חלק נורמלי של ביטוי מיני עבור אנשים רבים. במאמר זה נחקור את עולם פטישי המין, שכיחותם, סוגיהם וסיבותיהם האפשריות.

סוגי פטישים מיניים: עולם פטישי המין הוא עצום ומגוון, עם מגוון רחב של תחומי עניין ותשוקות. על פי המדריך האבחוני והסטטיסטי להפרעות נפשיות (DSM-V), ישנן שמונה קטגוריות עיקריות של פרפיליות, כולל: 1. חפצים: קטגוריה זו כוללת עוררות מינית מחפצים ספציפיים כגון נעליים, הלבשה תחתונה או…