אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

זנות
אורך: 312 מילים

אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

זנות - אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

חולה על זיונים… מכור לסקס… חייב לזין אחרת אני מת… אלו הם משפטים רגילים שאפשר לשמור בכל שיחה של חברה צעירים. בוודאי שמעתם זאת לא מעט בשיחות לילה בטירונות ובכל מפגש של חברים. כולנו אוהבים לזיין. אנו נוהגים להשתמש במילים שונות על מנת לתאר את ההתלהבות שלנו מסקס.
ההתלהבות מסקס היא דבר טבעי, ואפילו בריא. ובהחלט יש מה לדאוג כאשר אדם אינו מתלהב מסקס. כנראה שיש שם איזו בעיה המפריעה לו לממש את המיניות שלו. אבל לא זו הבעיה שעליה אנו רוצים לדבר עכשיו.
הפעם אנחנו רוצים לדבר על התמכרות אמתית לסקס. ותאמינו לנו שמדובר בבעיה חמורה. גם אם אתם הולכים כל שבוע לדירות דיסקרטיות בחיפה, אנו מבטיחים לכם כי ההתלהבות וההנאה שלכם מסקס היא לא התמכרות. גם אם יש לכם חברה כוסית ואותם רוצים לזיין אותה כל יום 3 פעמים, זו עדיין לא התמכרות.

אז מתי מדובר בהתמכרות לסקס?

 

אחד המאפיינים הגדולים של התמכרות לסקס היא ההתנהגות חסרת האחריות. כלומר ישנו דחף כל כך גדול למלא צרכים רגשיים באמצעות יחסי מין, מבלי לקחת בחשבון את ההשלכות. מכורים לסקס הם בעלי סיכוי גדול יותר להיתפס במקום ציבורי או במשרד, לקיים יחסי מין לא מוגנים ולחלות במחלות מין. וכמובן גם הריונות לא רצויים.

בעוד רובנו מקיימים יחסי מין על מנת לספק צרכים מיניים, המכורים למין מספקים צורך רגשי. יחסי המין כמובן לא מספקים את הצורך הרגשי, אך הם מרגישים דחף להמשיך לקיים יחסי מין עם עוד ועוד אנשים על מנת לנסות להרגיע את אותה מצוקה נפשית.

בעוד יחסי מין מזוהים עם הנאה, אצל המכורים הם מזוהים יותר עם תחושות של אשמה, חרטה ובושה. אלו הם לא הגברים שמתרברבים בזיונים שלהם ומספרים לכולם, בדיוק להפך, הם צפויים לנסות להסתיר זאת. אם מישהו אמר לכם כי הוא מכור ליחסי מין, ככל הנראה הוא ממש לא.

התמכרות בעייתית זו מקשה על המכורים לבנות מערכות יחסים בריאות. הם תמיד יחפשו עוד סיפוק במקומות אחרים, כולל עם אנשים זרים. הם אפילו מקבלים סיפוק מהסיכון הקיים ביחסי המין. זוהי בעיה גדולה הדורשת טיפול.

נשים אמריקאיות הן קלות

אמא של לי-שי

זנות

אמא של לי-שי זנות - אמא של לי-שי

זה לא היה עוד אחד מהבילויים בדירות דיסקרטיות בהרצליה, זו הייתה אמא של לי-שי, החבר הכי טוב שלי. וללא ספק זהו הסוד היחידי שאני מסתיר מלי-שי. באותו היום פגשתי אותה במעלית ביציאה מחדר הכושר. אני סיימתי אימון והיא סיימה את שיעור היוגה. היא חייכה ושאלה…

זנות

סובלים מבעיות ביצועים? צעצועי מין יכולים לעזור לכם זנות - סובלים מבעיות ביצועים? צעצועי מין יכולים לעזור לכם

יש הרבה דברים שעוברים לנו בראש כאשר אנו שומעים את המילה צעצועי מין או כאשר אנו מסתכלים על צעצועי מין. אבל מסתבר שיש להם יתרון או אולי פוטנציאל שהוא לאו דווקא זה שאנחנו חושבים עליו. מסתבר שאנו לא תמיד מבינים את הפוטנציאל של צעצועי מין…

זנות

אפליקציות בשביל הזיין המתחיל זנות - אפליקציות בשביל הזיין המתחיל

לכל אחד מאיתנו יש טלפון חכם ואנחנו לא זזים בלעדיו. והטלפון שלנו מלא באפליקציות המלוות אותנו בכל מה שאנחנו עושים במהלך היום. אבל הפעם לא באנו לדבר אתכם על האפליקציה בשביל ניווט או האפליקציה באמצעותה תזמינו טיסות. הפעם באנו לדבר על האפליקציות החשובות עבור חיי…