אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

זנות
אורך: 312 מילים

אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

זנות - אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

חולה על זיונים… מכור לסקס… חייב לזין אחרת אני מת… אלו הם משפטים רגילים שאפשר לשמור בכל שיחה של חברה צעירים. בוודאי שמעתם זאת לא מעט בשיחות לילה בטירונות ובכל מפגש של חברים. כולנו אוהבים לזיין. אנו נוהגים להשתמש במילים שונות על מנת לתאר את ההתלהבות שלנו מסקס.
ההתלהבות מסקס היא דבר טבעי, ואפילו בריא. ובהחלט יש מה לדאוג כאשר אדם אינו מתלהב מסקס. כנראה שיש שם איזו בעיה המפריעה לו לממש את המיניות שלו. אבל לא זו הבעיה שעליה אנו רוצים לדבר עכשיו.
הפעם אנחנו רוצים לדבר על התמכרות אמתית לסקס. ותאמינו לנו שמדובר בבעיה חמורה. גם אם אתם הולכים כל שבוע לדירות דיסקרטיות בחיפה, אנו מבטיחים לכם כי ההתלהבות וההנאה שלכם מסקס היא לא התמכרות. גם אם יש לכם חברה כוסית ואותם רוצים לזיין אותה כל יום 3 פעמים, זו עדיין לא התמכרות.

אז מתי מדובר בהתמכרות לסקס?

 

אחד המאפיינים הגדולים של התמכרות לסקס היא ההתנהגות חסרת האחריות. כלומר ישנו דחף כל כך גדול למלא צרכים רגשיים באמצעות יחסי מין, מבלי לקחת בחשבון את ההשלכות. מכורים לסקס הם בעלי סיכוי גדול יותר להיתפס במקום ציבורי או במשרד, לקיים יחסי מין לא מוגנים ולחלות במחלות מין. וכמובן גם הריונות לא רצויים.

בעוד רובנו מקיימים יחסי מין על מנת לספק צרכים מיניים, המכורים למין מספקים צורך רגשי. יחסי המין כמובן לא מספקים את הצורך הרגשי, אך הם מרגישים דחף להמשיך לקיים יחסי מין עם עוד ועוד אנשים על מנת לנסות להרגיע את אותה מצוקה נפשית.

בעוד יחסי מין מזוהים עם הנאה, אצל המכורים הם מזוהים יותר עם תחושות של אשמה, חרטה ובושה. אלו הם לא הגברים שמתרברבים בזיונים שלהם ומספרים לכולם, בדיוק להפך, הם צפויים לנסות להסתיר זאת. אם מישהו אמר לכם כי הוא מכור ליחסי מין, ככל הנראה הוא ממש לא.

התמכרות בעייתית זו מקשה על המכורים לבנות מערכות יחסים בריאות. הם תמיד יחפשו עוד סיפוק במקומות אחרים, כולל עם אנשים זרים. הם אפילו מקבלים סיפוק מהסיכון הקיים ביחסי המין. זוהי בעיה גדולה הדורשת טיפול.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

נערות ליווי: נקודת מבט מקצועית ואינטלקטואלית זנות - נערות ליווי: נקודת מבט מקצועית ואינטלקטואלית

בחברה של היום, המושג "נערות ליווי" נושא לעתים קרובות קונוטציה שלילית הקשורה לפעילות בלתי חוקית וניצול. עם זאת, חשוב לשפוך אור על הצדדים החיוביים והלגיטימיים של מקצוע זה. נערות ליווי, הידועות גם בשם מלוות או מחזרות, הן אנשים המספקים שירותי חברות ובידור בתשלום. בעוד השירותים…

זנות

עלייתם של אתרי היכרויות: בחינת השפעתם על תרבות ההיכרויות המודרנית זנות - עלייתם של אתרי היכרויות: בחינת השפעתם על תרבות ההיכרויות המודרנית

היכרויות תמיד היו היבט מכריע של אינטראקציה אנושית. זהו תהליך שבאמצעותו אנשים מחפשים בן זוג תואם לחברות, רומנטיקה, ואולי מחויבות לכל החיים. לאורך ההיסטוריה, הדרכים שבהן אנשים נפגשו וחיזרו זה אחר זה התפתחו עם החברה. מנישואים מסודרים ועד היכרויות מודרניות, המסע למציאת אהבה לבש צורות…

זנות

דירה דיסקרטית: מבט מקרוב על המקצוע העתיק בעולם זנות - דירה דיסקרטית: מבט מקרוב על המקצוע העתיק בעולם

המילה דירה דיסקרטית מעלה לעתים קרובות דימויים של בניין חשוך ומוזנח עם אורות אדומים מהבהבים, שאליו הולכים גברים למפגש מהיר ולא חוקי. אבל האמת היא שההיסטוריה של הדירות הדיסקרטיות מתחילה בימי קדם והתפתחה לתעשייה ענפה ושנויה במחלוקת. מרומא העתיקה ויוון ועד לחברות של ימינו, דירות…