אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

זנות
אורך: 312 מילים

אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

זנות - אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

חולה על זיונים… מכור לסקס… חייב לזין אחרת אני מת… אלו הם משפטים רגילים שאפשר לשמור בכל שיחה של חברה צעירים. בוודאי שמעתם זאת לא מעט בשיחות לילה בטירונות ובכל מפגש של חברים. כולנו אוהבים לזיין. אנו נוהגים להשתמש במילים שונות על מנת לתאר את ההתלהבות שלנו מסקס.
ההתלהבות מסקס היא דבר טבעי, ואפילו בריא. ובהחלט יש מה לדאוג כאשר אדם אינו מתלהב מסקס. כנראה שיש שם איזו בעיה המפריעה לו לממש את המיניות שלו. אבל לא זו הבעיה שעליה אנו רוצים לדבר עכשיו.
הפעם אנחנו רוצים לדבר על התמכרות אמתית לסקס. ותאמינו לנו שמדובר בבעיה חמורה. גם אם אתם הולכים כל שבוע לדירות דיסקרטיות בחיפה, אנו מבטיחים לכם כי ההתלהבות וההנאה שלכם מסקס היא לא התמכרות. גם אם יש לכם חברה כוסית ואותם רוצים לזיין אותה כל יום 3 פעמים, זו עדיין לא התמכרות.

אז מתי מדובר בהתמכרות לסקס?

 

אחד המאפיינים הגדולים של התמכרות לסקס היא ההתנהגות חסרת האחריות. כלומר ישנו דחף כל כך גדול למלא צרכים רגשיים באמצעות יחסי מין, מבלי לקחת בחשבון את ההשלכות. מכורים לסקס הם בעלי סיכוי גדול יותר להיתפס במקום ציבורי או במשרד, לקיים יחסי מין לא מוגנים ולחלות במחלות מין. וכמובן גם הריונות לא רצויים.

בעוד רובנו מקיימים יחסי מין על מנת לספק צרכים מיניים, המכורים למין מספקים צורך רגשי. יחסי המין כמובן לא מספקים את הצורך הרגשי, אך הם מרגישים דחף להמשיך לקיים יחסי מין עם עוד ועוד אנשים על מנת לנסות להרגיע את אותה מצוקה נפשית.

בעוד יחסי מין מזוהים עם הנאה, אצל המכורים הם מזוהים יותר עם תחושות של אשמה, חרטה ובושה. אלו הם לא הגברים שמתרברבים בזיונים שלהם ומספרים לכולם, בדיוק להפך, הם צפויים לנסות להסתיר זאת. אם מישהו אמר לכם כי הוא מכור ליחסי מין, ככל הנראה הוא ממש לא.

התמכרות בעייתית זו מקשה על המכורים לבנות מערכות יחסים בריאות. הם תמיד יחפשו עוד סיפוק במקומות אחרים, כולל עם אנשים זרים. הם אפילו מקבלים סיפוק מהסיכון הקיים ביחסי המין. זוהי בעיה גדולה הדורשת טיפול.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

"לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית" זנות - "לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית"

רמת גן, הממוקמת במרכז הארץ, היא עיר תוססת ומודרנית המציעה שילוב נהדר של בידור, אטרקציות תרבותיות ופעילויות פנאי. ביתם של מעל 100,000 אזרחים, רמת גן היא יעד נהדר למטיילים המעוניינים לחוות את אורח החיים העירוני השוקק של המדינה. מכיוון שרמת גן היא עיירה קטנה יחסית,…

זנות

"עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים" זנות - "עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים"

מיניות הייתה נושא שנוי במחלוקת היסטורית עבור רוב התרבויות והחברות לאורך ההיסטוריה של האנושות. לרוע מזלם של אלה במקצוע עבודת המין, זה הביא לעתים קרובות לקיום סטיגמטי מאוד. החל ממצג שווא בתקשורת וכלה באכיפה בררנית של חוקים על ידי רשויות אכיפת החוק, עובדי מין יכולים…

זנות

היתרונות של שימוש בקונדומים זנות - היתרונות של שימוש בקונדומים

שימוש בקונדומים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת העברת זיהומים המועברים במגע מיני (STI) והריון לא מתוכנן. במשך מאות שנים, תרבויות שונות השתמשו בשיטת המחסום של אמצעי מניעה בצורות שונות, החל מחימר בנטוניט ועד קרומי בעלי חיים. גם בעידן של אמצעי מניעה נגישים ואמינים, היתרונות…