הגיע הזמן לדבר על פטישי מין

זנות
אורך: 303 מילים

הגיע הזמן לדבר על פטישי מין

זנות - הגיע הזמן לדבר על פטישי מין

משחר ההיסטוריה, בני האדם חקרו ועסקו במגוון פעילויות מיניות הנחשבות יוצאות דופן, לא שגרתיות ולעתים קרובות טאבו. פעילויות אלה ידועות בשם פטישים והן יכולות לנוע בין קלות לקיצוניות. אנשים רבים מוצאים את הפטישים האלה להיות מאוד מגרה ומרגש. אבל עבור אחרים, פטישים יכולים להיות מעוררים, מבלבלים או מטרידים. חשוב להיות עם ראש פתוח וסקרן לגבי האופן שבו אחרים חוקרים את המיניות שלהם, אבל גם להיות מכבדים כשזה מגיע לגבולות של אחרים.

פטיש הוא חפץ, פעולה או התנהגות שאדם מגורה מינית מהם. אנשים עם פטישים עשויים להשתמש בחפצים ספציפיים כאביזרים לפנטזיות או לפעילויות המיניות שלהם. פטישים מיניים נפוצים כוללים BDSM, רגליים, שעבוד, מציצנות, משחקי תפקידים וקרוס-דרסינג. יש גם כמה פטישים פחות נפוצים כמו עישון, אוכל ובובות.

מקורם של פטישים יכול להשתנות, אבל בדרך כלל הם נובעים משילוב של גורמים פסיכולוגיים. אנשים עשויים לפתח עניין בפטישים אם הם חוו אירוע טראומטי או רגשי הקשור לפטיש. זה יכול להיות גם תוצאה של פנטזיה חוזרת או צורך לא פתור. הסבר אפשרי נוסף הוא שאנשים עשויים להימשך באופן טבעי למעשה.

סקס אש
בהתחשב בכך שפטישים יכולים לגרום לכל כך הרבה התרגשות והנאה אסורה, אין פלא מדוע כל כך הרבה אנשים עוסקים בהם. עם זאת, אין להשתמש באינטרס של אדם בפטיש כמנוף לכפייה, ניצול או התעללות. להיות פתוח וכנה עם השותף שלך חשוב במיוחד כשמדובר לחקור פטישים.

לא כל פטיש צריך להיחשב חריג או לא מקובל, אבל חשוב לדעת את הסיכונים. טיפול עצמי צריך להילקח בחשבון לפני לחקור כל סוג של פטיש. מומלץ מאוד להשתמש בקונדומים ובשיטות הגנה אחרות כדי למנוע את הפוטנציאל להעברת מחלות מין.

חשוב לאתגר את הטאבו סביב מין ומיניות, אבל זה לא אומר שאתה צריך למהר לחקור פטישים מבלי ליידע את עצמך. הקפד להישאר מודע לחוקיות של פעילויות קינקי שלך, כמו גם לדבר עם השותף שלך או איש מקצוע בתחום הבריאות על כל שאלה או חששות שיש לך. בואו נדבר על פטישי מין בצורה פתוחה, כנה ובטוחה.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

"לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית" זנות - "לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית"

רמת גן, הממוקמת במרכז הארץ, היא עיר תוססת ומודרנית המציעה שילוב נהדר של בידור, אטרקציות תרבותיות ופעילויות פנאי. ביתם של מעל 100,000 אזרחים, רמת גן היא יעד נהדר למטיילים המעוניינים לחוות את אורח החיים העירוני השוקק של המדינה. מכיוון שרמת גן היא עיירה קטנה יחסית,…

זנות

"עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים" זנות - "עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים"

מיניות הייתה נושא שנוי במחלוקת היסטורית עבור רוב התרבויות והחברות לאורך ההיסטוריה של האנושות. לרוע מזלם של אלה במקצוע עבודת המין, זה הביא לעתים קרובות לקיום סטיגמטי מאוד. החל ממצג שווא בתקשורת וכלה באכיפה בררנית של חוקים על ידי רשויות אכיפת החוק, עובדי מין יכולים…

זנות

היתרונות של שימוש בקונדומים זנות - היתרונות של שימוש בקונדומים

שימוש בקונדומים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת העברת זיהומים המועברים במגע מיני (STI) והריון לא מתוכנן. במשך מאות שנים, תרבויות שונות השתמשו בשיטת המחסום של אמצעי מניעה בצורות שונות, החל מחימר בנטוניט ועד קרומי בעלי חיים. גם בעידן של אמצעי מניעה נגישים ואמינים, היתרונות…