כאשר האישה לא נותנת…

זנות
אורך: 341 מילים

כאשר האישה לא נותנת…

זנות - כאשר האישה לא נותנת…

קצת לא נעים להגיד, אבל באותו הערב העניינים לא היו ממש נעימים עם אשתי. העניין הוא שאני מרגיש כי יחסי המין שלנו הפכו למשעממים. יש תמיד דברים שאני רוצה לעשות ואשתי אף פעם לא בעניין. אני רוצה להזדיין כמו בסרטי הפורנו, אנו רוצה לזיין בתחת, אני רוצה לגמור לה בפה, ואשתי תמיד באה בגישה השמרנית.

הפעם החלטתי שמגיע לי לקבל את מה שאני צריך. אני לא יכול לחיות עם חיי מין בלתי מספקים. ולכן במקום ללחוץ על האישה, החלטתי שבשקט אני הולך להגשים את הפנטזיות שלי. וכך חיפשתי אחר נערות ליווי. מצאתי דירות דיסקרטיות בחיפה קריות והצפון, משהו קרוב לבית. שם ישנן נערות המארחות בדירתם הדיסקרטית, דבר המאפשר גם לגברים נשואים לבלות עם הנערות מבלי להסתכן שהאישה תגלה.

הסתכלתי באחד מאתרי האינדקס ועברתי על כל התמונות. רק מהתמונות נעשיתי חרמן. הנערות שם הן בדיוק מה שחלמתי עליו ואפילו יותר מזה. כל נערה מביאה איתה גוף מושלם ותחת של מיליון דולר. ותחת יפה זה בדיוק מה שאני מחפש הפעם. כל הבחורות שם היו מושלמות, אבל בגלל הדיסקרטיות הרגשתי יותר נוח שזו לא תהיה בחורה ישראלית. ולמזלי לא היו חסרות שם תיירות סקסיות.

התקשרתי לאחת המודעות אבל לפני הכל שאלתי אותה אם היא עושה גם אנאלי, והיא אמרה לי שכן. זהו, זה בדיוק מה שאני צריך. נכון שהייתי קצת עצבני לקראת המפגש, אבל כל כך רציתי להגשים את הצרכים המיניים שלי וזה נתן לי את הביטחון לקבוע איתה.

הגעתי אל דירתה הדיסקרטית ושם זכיתי לחוויית אירוח נעימה. הבחורה הייתה סבבה, לא היה לא אכפת שאני נשוי. יותר נכון היא אפילו לא שאלה אבל היא לא התרגשה מטבעת הנישואין. היא החלה לעסות אותי ברכות ואמרה שנראה שאני סובל מהרבה מתח בשרירים ושהיא הולכת לטפל בזה. קיבלתי עיסוי בחיי, אבל לא דבר כזה. היא השתמשה בכל חלקי גופה המדהים ונתנה לי עיסוי ארוטי מהסרטים. והעיסוי הוביל למציצה מטורפת כמו בסרטים.

הזין שלי עמד חזק וזהו היה הרגע לעשות את מה שכבר מזמן רציתי לעשות. היה לה את התחת המושלם וידעתי שאני הולך לחגוג עליו. אמרתי לה שאני רוצה לזיין והיא מייד חייכה והתכופפה. היא החלה לנענע את הישבן וזו הייתה ההזמנה שלה להיכנס פנימה. מכאן אתם יכולים כבר לדמיין….

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

לחקור את העיר התוססת של תל אביב, ישראל זנות - לחקור את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

ישראל היא מדינה הידועה בחשיבותה ההיסטורית והדתית, אך יש עיר אחת במיוחד הבולטת כמוקד שוקק וקוסמופוליטי - תל אביב. ממוקמת על חוף הים התיכון, תל אביב מכונה לעתים קרובות "העיר שלא ישנה לעולם" ולא בכדי. מחופיה המדהימים ועד חיי הלילה התוססים שלה, תל אביב מציעה…

זנות

כוכבות פורנו: מבט מקרוב לעולם הבידור למבוגרים זנות - כוכבות פורנו: מבט מקרוב לעולם הבידור למבוגרים

כשאנחנו חושבים על כוכבות פורנו, אנחנו חושבים לעתים קרובות על אנשים היפר-מיניים עם גוף מושלם, המופיעים מול המצלמה להנאתנו. אבל האמת היא שיש הרבה יותר בעולם הבידור למבוגרים והאנשים שבוחרים לפתח בו קריירה. ככל שהחברה הופכת פתוחה יותר ומקבלת יותר את הביטוי המיני, תעשיית כוכבות…

זנות

הכירו את עולם הדירות הדיסקרטיות: חקירת ההיסטוריה, התרבות והמחלוקת שמאחורי המקצוע העתיק ביותר זנות - הכירו את עולם הדירות הדיסקרטיות: חקירת ההיסטוריה, התרבות והמחלוקת שמאחורי המקצוע העתיק ביותר

המקצוע העתיק ביותר בעולם, זנות, קיים כבר מאות שנים. ומלווה את המקצוע הזה, הוא הממסד המכונה הדירה הדיסקרטית. דירה דיסקרטית הוא מקום שבו אנשים עוסקים בפעילות מינית תמורת תשלום. בעוד הרעיון עשוי להיראות פשוט, ההיסטוריה, התרבות והמחלוקת סביב דירות דיסקרטיות מורכבת הרבה יותר. במאמר זה…