כאשר האישה לא נותנת…

זנות
אורך: 341 מילים

כאשר האישה לא נותנת…

זנות - כאשר האישה לא נותנת…

קצת לא נעים להגיד, אבל באותו הערב העניינים לא היו ממש נעימים עם אשתי. העניין הוא שאני מרגיש כי יחסי המין שלנו הפכו למשעממים. יש תמיד דברים שאני רוצה לעשות ואשתי אף פעם לא בעניין. אני רוצה להזדיין כמו בסרטי הפורנו, אנו רוצה לזיין בתחת, אני רוצה לגמור לה בפה, ואשתי תמיד באה בגישה השמרנית.

הפעם החלטתי שמגיע לי לקבל את מה שאני צריך. אני לא יכול לחיות עם חיי מין בלתי מספקים. ולכן במקום ללחוץ על האישה, החלטתי שבשקט אני הולך להגשים את הפנטזיות שלי. וכך חיפשתי אחר נערות ליווי. מצאתי דירות דיסקרטיות בחיפה קריות והצפון, משהו קרוב לבית. שם ישנן נערות המארחות בדירתם הדיסקרטית, דבר המאפשר גם לגברים נשואים לבלות עם הנערות מבלי להסתכן שהאישה תגלה.

הסתכלתי באחד מאתרי האינדקס ועברתי על כל התמונות. רק מהתמונות נעשיתי חרמן. הנערות שם הן בדיוק מה שחלמתי עליו ואפילו יותר מזה. כל נערה מביאה איתה גוף מושלם ותחת של מיליון דולר. ותחת יפה זה בדיוק מה שאני מחפש הפעם. כל הבחורות שם היו מושלמות, אבל בגלל הדיסקרטיות הרגשתי יותר נוח שזו לא תהיה בחורה ישראלית. ולמזלי לא היו חסרות שם תיירות סקסיות.

התקשרתי לאחת המודעות אבל לפני הכל שאלתי אותה אם היא עושה גם אנאלי, והיא אמרה לי שכן. זהו, זה בדיוק מה שאני צריך. נכון שהייתי קצת עצבני לקראת המפגש, אבל כל כך רציתי להגשים את הצרכים המיניים שלי וזה נתן לי את הביטחון לקבוע איתה.

הגעתי אל דירתה הדיסקרטית ושם זכיתי לחוויית אירוח נעימה. הבחורה הייתה סבבה, לא היה לא אכפת שאני נשוי. יותר נכון היא אפילו לא שאלה אבל היא לא התרגשה מטבעת הנישואין. היא החלה לעסות אותי ברכות ואמרה שנראה שאני סובל מהרבה מתח בשרירים ושהיא הולכת לטפל בזה. קיבלתי עיסוי בחיי, אבל לא דבר כזה. היא השתמשה בכל חלקי גופה המדהים ונתנה לי עיסוי ארוטי מהסרטים. והעיסוי הוביל למציצה מטורפת כמו בסרטים.

הזין שלי עמד חזק וזהו היה הרגע לעשות את מה שכבר מזמן רציתי לעשות. היה לה את התחת המושלם וידעתי שאני הולך לחגוג עליו. אמרתי לה שאני רוצה לזיין והיא מייד חייכה והתכופפה. היא החלה לנענע את הישבן וזו הייתה ההזמנה שלה להיכנס פנימה. מכן אתם יכולים כבר לדמיין….

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

סקס ושתיית אלכוהול זנות - סקס ושתיית אלכוהול

בכל הנוגע לסקס ושתיית אלכוהול ישנן דעות שונות. יש אנשים אשר אוהבים איזה כוס יין לחמם את האווירה, ויש כאלו שאינם אוהבים זאת. וכמובן ישנה את השאלה האם אלכוהול משפיע על הביצועים. אבל הפעם אנחנו לא רוצים לצלול אל תוך הדברים הללו. הפעם אנחנו רוצים…

זנות

למה גברים בוגדים? זנות - למה גברים בוגדים?

למה גברים בוגדים? למה גברים במערכות יחסים פתאום מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות? גיוון הוא אחת הסיבות העיקריות בגינן גברים בוגדים בבנות זוגות. גם אם יש לכם בת זוג מושכת ומושלמת המספקת אתכם במיטה, אתם עדיין חווים את הדחף לגוון עם בחורות אחרות. זהו חלק…

זנות

דברים לעשות שאתה חרמן זנות - דברים לעשות שאתה חרמן

מרגישים חרמנים? אולי לא כרגע, אבל בערך 50 פעם ביום אתם מרגישים חרמנים. אז מה עושים בשביל לפרוק את החרמנות, אם נמאס לכם סתם לשפשף? 5 דרכים לפרוק את החרמנות להיכנס לאחד מאתרי המצלמות - ישנם אתרי אינטרנט בהם תוכלו לצפות בבחורות ואף בזוגות מקיימים…