כאשר האישה לא נותנת…

זנות
אורך: 341 מילים

כאשר האישה לא נותנת…

זנות - כאשר האישה לא נותנת…

קצת לא נעים להגיד, אבל באותו הערב העניינים לא היו ממש נעימים עם אשתי. העניין הוא שאני מרגיש כי יחסי המין שלנו הפכו למשעממים. יש תמיד דברים שאני רוצה לעשות ואשתי אף פעם לא בעניין. אני רוצה להזדיין כמו בסרטי הפורנו, אנו רוצה לזיין בתחת, אני רוצה לגמור לה בפה, ואשתי תמיד באה בגישה השמרנית.

הפעם החלטתי שמגיע לי לקבל את מה שאני צריך. אני לא יכול לחיות עם חיי מין בלתי מספקים. ולכן במקום ללחוץ על האישה, החלטתי שבשקט אני הולך להגשים את הפנטזיות שלי. וכך חיפשתי אחר נערות ליווי. מצאתי דירות דיסקרטיות בחיפה קריות והצפון, משהו קרוב לבית. שם ישנן נערות המארחות בדירתם הדיסקרטית, דבר המאפשר גם לגברים נשואים לבלות עם הנערות מבלי להסתכן שהאישה תגלה.

הסתכלתי באחד מאתרי האינדקס ועברתי על כל התמונות. רק מהתמונות נעשיתי חרמן. הנערות שם הן בדיוק מה שחלמתי עליו ואפילו יותר מזה. כל נערה מביאה איתה גוף מושלם ותחת של מיליון דולר. ותחת יפה זה בדיוק מה שאני מחפש הפעם. כל הבחורות שם היו מושלמות, אבל בגלל הדיסקרטיות הרגשתי יותר נוח שזו לא תהיה בחורה ישראלית. ולמזלי לא היו חסרות שם תיירות סקסיות.

התקשרתי לאחת המודעות אבל לפני הכל שאלתי אותה אם היא עושה גם אנאלי, והיא אמרה לי שכן. זהו, זה בדיוק מה שאני צריך. נכון שהייתי קצת עצבני לקראת המפגש, אבל כל כך רציתי להגשים את הצרכים המיניים שלי וזה נתן לי את הביטחון לקבוע איתה.

הגעתי אל דירתה הדיסקרטית ושם זכיתי לחוויית אירוח נעימה. הבחורה הייתה סבבה, לא היה לא אכפת שאני נשוי. יותר נכון היא אפילו לא שאלה אבל היא לא התרגשה מטבעת הנישואין. היא החלה לעסות אותי ברכות ואמרה שנראה שאני סובל מהרבה מתח בשרירים ושהיא הולכת לטפל בזה. קיבלתי עיסוי בחיי, אבל לא דבר כזה. היא השתמשה בכל חלקי גופה המדהים ונתנה לי עיסוי ארוטי מהסרטים. והעיסוי הוביל למציצה מטורפת כמו בסרטים.

הזין שלי עמד חזק וזהו היה הרגע לעשות את מה שכבר מזמן רציתי לעשות. היה לה את התחת המושלם וידעתי שאני הולך לחגוג עליו. אמרתי לה שאני רוצה לזיין והיא מייד חייכה והתכופפה. היא החלה לנענע את הישבן וזו הייתה ההזמנה שלה להיכנס פנימה. מכאן אתם יכולים כבר לדמיין….

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

"לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית" זנות - "לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית"

רמת גן, הממוקמת במרכז הארץ, היא עיר תוססת ומודרנית המציעה שילוב נהדר של בידור, אטרקציות תרבותיות ופעילויות פנאי. ביתם של מעל 100,000 אזרחים, רמת גן היא יעד נהדר למטיילים המעוניינים לחוות את אורח החיים העירוני השוקק של המדינה. מכיוון שרמת גן היא עיירה קטנה יחסית,…

זנות

"עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים" זנות - "עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים"

מיניות הייתה נושא שנוי במחלוקת היסטורית עבור רוב התרבויות והחברות לאורך ההיסטוריה של האנושות. לרוע מזלם של אלה במקצוע עבודת המין, זה הביא לעתים קרובות לקיום סטיגמטי מאוד. החל ממצג שווא בתקשורת וכלה באכיפה בררנית של חוקים על ידי רשויות אכיפת החוק, עובדי מין יכולים…

זנות

היתרונות של שימוש בקונדומים זנות - היתרונות של שימוש בקונדומים

שימוש בקונדומים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת העברת זיהומים המועברים במגע מיני (STI) והריון לא מתוכנן. במשך מאות שנים, תרבויות שונות השתמשו בשיטת המחסום של אמצעי מניעה בצורות שונות, החל מחימר בנטוניט ועד קרומי בעלי חיים. גם בעידן של אמצעי מניעה נגישים ואמינים, היתרונות…