כאשר הבת זונה מבטלת

זנות
אורך: 297 מילים

כאשר הבת זונה מבטלת

זנות - כאשר הבת זונה מבטלת

תגידו קרה לכם פעם שהיו לכם תכניות ליום שישי, וכל השבוע חיכיתם ואז ברגע האחרון הבת זונה ביטלה. הרי אתם יודעים שזה לא נכון שסבתא שלה חולה, היא פשוט מזדיינת עם אחר. נכון שלא חסרות בחורות, אבל כאשר עשיתם תכניות וברגע האחרון מבטלים לכם זה לא ממש נוח.

ואם אתם חיילים בצבא זה עוד יותר מתסכל. גם ככה אתם בקושי רואים בית, ולכן חשוב לכם שסוף השבוע שלכם ינוצל היטב. אז בזמן שטחנתם שמירות וקרעו אתכם בצבא, אתם רק מחכים לזיון של סוף השבוע. ואז ביום שישי בערב, פתאום היא ושלחת הודעה ומבטלת. זה די מבאס, הסיכוי שתמצאו זיון אחר בהתרעה קצרה שואף לאפס. אתם עומדים להתחיל את השבוע הבא בצבא ברגל שמאל.

יש פתרון!

המצב הזה יכול להתרחש אצל כל אחד. ואתם יודעים מה, גם אם באמת הסבתא שלה חולה והיא לא משקרת, עדיין זה לא משנה את העובדות. את הזין שלכם לא תרטיבו הלילה.

אבל האמת שיש פתרון שיכול להתאים בדיוק למצבים אלו והוא בילוי בדירות דיסקרטיות בתל אביב. בילוי שכזה אינו מביא אכזבות ואינו דורש תכנון מראש. אתם יכולים להמשיך לתכנן כל השבוע שאתם בצבא את הבילוי עם הבחורה מהטינדר, זה בסדר. אולי אפילו למדתם משהו ועשיתם תכנית ב‘ עם בחורה אחרת.

אבל בשום מצב לא תצטרכו להיות לבד. גם אם ביטלו לכם ביום שישי בעשר בלילה, עדיין תוכלו להציל את הערב ולבקר בדירות דיסקרטיות. והאמת, אולי אפילו טוב שהיא ביטלה… הבחורה שתפגשו בדירות הדיסקרטיות היא כמה רמות מעל הבחורה הכי כוסית שתפגשו. וגם כל הגישה שלה שונה, היא פשוט תתייחס אליך כמו מלך.

ודרך אגב, בילוי בדירות דיסקרטיות הוא מצוין עבור חיילים. לא רק שהוא מעניק לכם את מה שאתם מחפשים, הוא גם מעניק לכם מקום לעשות את זה. ויש דירות כאלו בכל רחבי הארץ, לפעמים גם אפטר של כמה שעות מתאים לצורך הבילוי. כך תבטיחו ששום שנייה בחיים לא תהיה מבוזבזת. כך תיהנו מהזיון הכי טוב שיש.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

אתה אוהב לזיין או שאתה מכור? זנות - אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

חולה על זיונים… מכור לסקס… חייב לזין אחרת אני מת… אלו הם משפטים רגילים שאפשר לשמור בכל שיחה של חברה צעירים. בוודאי שמעתם זאת לא מעט בשיחות לילה בטירונות ובכל מפגש של חברים. כולנו אוהבים לזיין. אנו נוהגים להשתמש במילים שונות על מנת לתאר את…

זנות

סובלים מבעיות ביצועים? צעצועי מין יכולים לעזור לכם זנות - סובלים מבעיות ביצועים? צעצועי מין יכולים לעזור לכם

יש הרבה דברים שעוברים לנו בראש כאשר אנו שומעים את המילה צעצועי מין או כאשר אנו מסתכלים על צעצועי מין. אבל מסתבר שיש להם יתרון או אולי פוטנציאל שהוא לאו דווקא זה שאנחנו חושבים עליו. מסתבר שאנו לא תמיד מבינים את הפוטנציאל של צעצועי מין…

זנות

אפליקציות בשביל הזיין המתחיל זנות - אפליקציות בשביל הזיין המתחיל

לכל אחד מאיתנו יש טלפון חכם ואנחנו לא זזים בלעדיו. והטלפון שלנו מלא באפליקציות המלוות אותנו בכל מה שאנחנו עושים במהלך היום. אבל הפעם לא באנו לדבר אתכם על האפליקציה בשביל ניווט או האפליקציה באמצעותה תזמינו טיסות. הפעם באנו לדבר על האפליקציות החשובות עבור חיי…