כאשר הבת זונה מבטלת

זנות
אורך: 297 מילים

כאשר הבת זונה מבטלת

זנות - כאשר הבת זונה מבטלת

תגידו קרה לכם פעם שהיו לכם תכניות ליום שישי, וכל השבוע חיכיתם ואז ברגע האחרון הבת זונה ביטלה. הרי אתם יודעים שזה לא נכון שסבתא שלה חולה, היא פשוט מזדיינת עם אחר. נכון שלא חסרות בחורות, אבל כאשר עשיתם תכניות וברגע האחרון מבטלים לכם זה לא ממש נוח.

ואם אתם חיילים בצבא זה עוד יותר מתסכל. גם ככה אתם בקושי רואים בית, ולכן חשוב לכם שסוף השבוע שלכם ינוצל היטב. אז בזמן שטחנתם שמירות וקרעו אתכם בצבא, אתם רק מחכים לזיון של סוף השבוע. ואז ביום שישי בערב, פתאום היא ושלחת הודעה ומבטלת. זה די מבאס, הסיכוי שתמצאו זיון אחר בהתרעה קצרה שואף לאפס. אתם עומדים להתחיל את השבוע הבא בצבא ברגל שמאל.

יש פתרון!

המצב הזה יכול להתרחש אצל כל אחד. ואתם יודעים מה, גם אם באמת הסבתא שלה חולה והיא לא משקרת, עדיין זה לא משנה את העובדות. את הזין שלכם לא תרטיבו הלילה.

אבל האמת שיש פתרון שיכול להתאים בדיוק למצבים אלו והוא בילוי בדירות דיסקרטיות בתל אביב. בילוי שכזה אינו מביא אכזבות ואינו דורש תכנון מראש. אתם יכולים להמשיך לתכנן כל השבוע שאתם בצבא את הבילוי עם הבחורה מהטינדר, זה בסדר. אולי אפילו למדתם משהו ועשיתם תכנית ב‘ עם בחורה אחרת.

אבל בשום מצב לא תצטרכו להיות לבד. גם אם ביטלו לכם ביום שישי בעשר בלילה, עדיין תוכלו להציל את הערב ולבקר בדירות דיסקרטיות. והאמת, אולי אפילו טוב שהיא ביטלה… הבחורה שתפגשו בדירות הדיסקרטיות היא כמה רמות מעל הבחורה הכי כוסית שתפגשו. וגם כל הגישה שלה שונה, היא פשוט תתייחס אליך כמו מלך.

ודרך אגב, בילוי בדירות דיסקרטיות הוא מצוין עבור חיילים. לא רק שהוא מעניק לכם את מה שאתם מחפשים, הוא גם מעניק לכם מקום לעשות את זה. ויש דירות כאלו בכל רחבי הארץ, לפעמים גם אפטר של כמה שעות מתאים לצורך הבילוי. כך תבטיחו ששום שנייה בחיים לא תהיה מבוזבזת. כך תיהנו מהזיון הכי טוב שיש.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

"לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית" זנות - "לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית"

רמת גן, הממוקמת במרכז הארץ, היא עיר תוססת ומודרנית המציעה שילוב נהדר של בידור, אטרקציות תרבותיות ופעילויות פנאי. ביתם של מעל 100,000 אזרחים, רמת גן היא יעד נהדר למטיילים המעוניינים לחוות את אורח החיים העירוני השוקק של המדינה. מכיוון שרמת גן היא עיירה קטנה יחסית,…

זנות

"עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים" זנות - "עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים"

מיניות הייתה נושא שנוי במחלוקת היסטורית עבור רוב התרבויות והחברות לאורך ההיסטוריה של האנושות. לרוע מזלם של אלה במקצוע עבודת המין, זה הביא לעתים קרובות לקיום סטיגמטי מאוד. החל ממצג שווא בתקשורת וכלה באכיפה בררנית של חוקים על ידי רשויות אכיפת החוק, עובדי מין יכולים…

זנות

היתרונות של שימוש בקונדומים זנות - היתרונות של שימוש בקונדומים

שימוש בקונדומים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת העברת זיהומים המועברים במגע מיני (STI) והריון לא מתוכנן. במשך מאות שנים, תרבויות שונות השתמשו בשיטת המחסום של אמצעי מניעה בצורות שונות, החל מחימר בנטוניט ועד קרומי בעלי חיים. גם בעידן של אמצעי מניעה נגישים ואמינים, היתרונות…