למה גברים בוגדים?

זנות
אורך: 303 מילים

למה גברים בוגדים?

זנות - למה גברים בוגדים?

למה גברים בוגדים? למה גברים במערכות יחסים פתאום מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות?

  1. גיוון הוא אחת הסיבות העיקריות בגינן גברים בוגדים בבנות זוגות. גם אם יש לכם בת זוג מושכת ומושלמת המספקת אתכם במיטה, אתם עדיין חווים את הדחף לגוון עם בחורות אחרות. זהו חלק מהצרכים הביולוגיים של הגבר.
  2. גברים צריכים שילטפו את האגו שלהם. וכל מבט מאישה זרה הוא בדיוק מה שמלטף לגבר את האגו ונותן לו את הריגוש שהוא צריך. וכאשר הגבר לא מקבל את ליטוף האגו אצלו בבית הוא מחפש במקומות אחרים.
  3.  לפעמים הבגידה מתרחשת בגלל צורך בהגשמת פנטזיות. הגברים צריכים פרטנריות מיניות המאפשרות להם להגשים את כל הפנטזיות המיניות הפרועות שלהם. אצל כל גבר הפנטזיות יכולות להיות שונות, אבל תמיד יש את הדחף להגשים אותן. יכולות להיות שתי בעיות. האחת היא שבת הזוג בבית אינה פתוחה להגשמת הפנטזיות. אך במקרים רבים הנשים המודרניות פתוחות ומוכנות להתנסות, וזה יותר הגבר המתבייש לבטא את הצרכים שלו מתוך חשש לדחייה או בושה כלשהי.
  4. גם שעמום הוא סיבה לבגידות. יש גברים המרגשים פשוט משועממים מידי בחייהם. אולי אין להם תחביבים ועיסוקים והחיים שלהם הפכו לשגרה של עבודה. ובמקרים אלו בגידה מייד מוסיפה להם ריגוש ומפיגה את השעמום של החיים. הבגידה שוברת את השגרה.
  5. בעיות בזוגיות הן סיבה שכיחה לבגידות. לפעמים משהו בזוגיות לא עובד טוב. לגבר יש אפשרות להשקיע בקשר ולשפר אותן, אך כמובן שצריך ששני הצדדים יעבדו קשה. ויש גם את האפשרות להתגרש. אך נראה שבגידה היא סוג של פשרה זולה ומהירה הנותנת לגבר אשליה כאילו זה הפתרון. אך באותה המידה בגידה יכולה לגרום לבעיות בזוגיות. שימו לב כי ישנה יותר סלחנות כאשר הבגידה היא עם נערות ליווי, מכיוון שכאן אין חשש שזה יתפתח למערכת יחסים.
  6. לעתים המניע הוא נקמה. הגבר עשוי להרגיש כי באמצעות בגידה הוא נוקם על מעשה בגידה שהאישה ביצעה. זה לא בהכרח דורש שהאישה תבצע בגידה, הפרשנות של גבר לבגידה יכולה לכלול מצבים רבים כמו סתם איזה מבט של האישה לעבר גבר אחר.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

סקס ושתיית אלכוהול זנות - סקס ושתיית אלכוהול

בכל הנוגע לסקס ושתיית אלכוהול ישנן דעות שונות. יש אנשים אשר אוהבים איזה כוס יין לחמם את האווירה, ויש כאלו שאינם אוהבים זאת. וכמובן ישנה את השאלה האם אלכוהול משפיע על הביצועים. אבל הפעם אנחנו לא רוצים לצלול אל תוך הדברים הללו. הפעם אנחנו רוצים…

זנות

דברים לעשות שאתה חרמן זנות - דברים לעשות שאתה חרמן

מרגישים חרמנים? אולי לא כרגע, אבל בערך 50 פעם ביום אתם מרגישים חרמנים. אז מה עושים בשביל לפרוק את החרמנות, אם נמאס לכם סתם לשפשף? 5 דרכים לפרוק את החרמנות להיכנס לאחד מאתרי המצלמות - ישנם אתרי אינטרנט בהם תוכלו לצפות בבחורות ואף בזוגות מקיימים…

זנות

כאשר האישה לא נותנת… זנות - כאשר האישה לא נותנת…

קצת לא נעים להגיד, אבל באותו הערב העניינים לא היו ממש נעימים עם אשתי. העניין הוא שאני מרגיש כי יחסי המין שלנו הפכו למשעממים. יש תמיד דברים שאני רוצה לעשות ואשתי אף פעם לא בעניין. אני רוצה להזדיין כמו בסרטי הפורנו, אנו רוצה לזיין בתחת,…