למה גברים בוגדים?

זנות
אורך: 303 מילים

למה גברים בוגדים?

זנות - למה גברים בוגדים?

למה גברים בוגדים? למה גברים במערכות יחסים פתאום מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות?

  1. גיוון הוא אחת הסיבות העיקריות בגינן גברים בוגדים בבנות זוגות. גם אם יש לכם בת זוג מושכת ומושלמת המספקת אתכם במיטה, אתם עדיין חווים את הדחף לגוון עם בחורות אחרות. זהו חלק מהצרכים הביולוגיים של הגבר.
  2. גברים צריכים שילטפו את האגו שלהם. וכל מבט מאישה זרה הוא בדיוק מה שמלטף לגבר את האגו ונותן לו את הריגוש שהוא צריך. וכאשר הגבר לא מקבל את ליטוף האגו אצלו בבית הוא מחפש במקומות אחרים.
  3.  לפעמים הבגידה מתרחשת בגלל צורך בהגשמת פנטזיות. הגברים צריכים פרטנריות מיניות המאפשרות להם להגשים את כל הפנטזיות המיניות הפרועות שלהם. אצל כל גבר הפנטזיות יכולות להיות שונות, אבל תמיד יש את הדחף להגשים אותן. יכולות להיות שתי בעיות. האחת היא שבת הזוג בבית אינה פתוחה להגשמת הפנטזיות. אך במקרים רבים הנשים המודרניות פתוחות ומוכנות להתנסות, וזה יותר הגבר המתבייש לבטא את הצרכים שלו מתוך חשש לדחייה או בושה כלשהי.
  4. גם שעמום הוא סיבה לבגידות. יש גברים המרגשים פשוט משועממים מידי בחייהם. אולי אין להם תחביבים ועיסוקים והחיים שלהם הפכו לשגרה של עבודה. ובמקרים אלו בגידה מייד מוסיפה להם ריגוש ומפיגה את השעמום של החיים. הבגידה שוברת את השגרה.
  5. בעיות בזוגיות הן סיבה שכיחה לבגידות. לפעמים משהו בזוגיות לא עובד טוב. לגבר יש אפשרות להשקיע בקשר ולשפר אותן, אך כמובן שצריך ששני הצדדים יעבדו קשה. ויש גם את האפשרות להתגרש. אך נראה שבגידה היא סוג של פשרה זולה ומהירה הנותנת לגבר אשליה כאילו זה הפתרון. אך באותה המידה בגידה יכולה לגרום לבעיות בזוגיות. שימו לב כי ישנה יותר סלחנות כאשר הבגידה היא עם נערות ליווי, מכיוון שכאן אין חשש שזה יתפתח למערכת יחסים.
  6. לעתים המניע הוא נקמה. הגבר עשוי להרגיש כי באמצעות בגידה הוא נוקם על מעשה בגידה שהאישה ביצעה. זה לא בהכרח דורש שהאישה תבצע בגידה, הפרשנות של גבר לבגידה יכולה לכלול מצבים רבים כמו סתם איזה מבט של האישה לעבר גבר אחר.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

תל אביב: העיר התוססת של ישראל זנות - תל אביב: העיר התוססת של ישראל

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם לאורך חוף הים התיכון של ישראל. עם אוכלוסייה של מעל 4 מיליון תושבים, היא העיר השנייה המאוכלסת ביותר במדינה, מיד אחרי ירושלים. ידועה באנרגיה התוססת שלה, בתרבות המגוונת ובחופים היפים שלה, תל…

זנות

אשקלון: לחקור את פנינת החוף של ישראל זנות - אשקלון: לחקור את פנינת החוף של ישראל

חבוי על חוף הים התיכון של ישראל, שוכנת העיר הציורית אשקלון. עם היסטוריה עשירה בת אלפי שנים, פנינה נסתרת זו היא ביקור חובה לכל מטייל המחפש לחוות את התרבות המגוונת, החופים המדהימים והחורבות העתיקות של המדינה היפה הזו. היסטוריה ותרבות: אשקלון מיושבת מאז התקופה הניאוליתית,…

זנות

פטישים מיניים, הידועים גם בשם פטישים מיניים או פרפיליות, מוגדרים כתשוקות או העדפות מיניות אינטנסיביות המערבות חפצים, פעילויות או חלקי גוף שאינם קשורים בדרך כלל לעוררות מינית. רצונות אלה יכולים לנוע בין קל לקיצוני ויכולה להיות להם השפעה משמעותית על ההתנהגות המינית של הפרט ועל מערכות היחסים שלו. בעוד פטישים מסוימים עשויים להיראות מוזרים או יוצאי דופן עבור חלק, הם חלק נורמלי של ביטוי מיני עבור אנשים רבים. במאמר זה נחקור את עולם פטישי המין, שכיחותם, סוגיהם וסיבותיהם האפשריות. זנות - פטישים מיניים, הידועים גם בשם פטישים מיניים או פרפיליות, מוגדרים כתשוקות או העדפות מיניות אינטנסיביות המערבות חפצים, פעילויות או חלקי גוף שאינם קשורים בדרך כלל לעוררות מינית. רצונות אלה יכולים לנוע בין קל לקיצוני ויכולה להיות להם השפעה משמעותית על ההתנהגות המינית של הפרט ועל מערכות היחסים שלו. בעוד פטישים מסוימים עשויים להיראות מוזרים או יוצאי דופן עבור חלק, הם חלק נורמלי של ביטוי מיני עבור אנשים רבים. במאמר זה נחקור את עולם פטישי המין, שכיחותם, סוגיהם וסיבותיהם האפשריות.

סוגי פטישים מיניים: עולם פטישי המין הוא עצום ומגוון, עם מגוון רחב של תחומי עניין ותשוקות. על פי המדריך האבחוני והסטטיסטי להפרעות נפשיות (DSM-V), ישנן שמונה קטגוריות עיקריות של פרפיליות, כולל: 1. חפצים: קטגוריה זו כוללת עוררות מינית מחפצים ספציפיים כגון נעליים, הלבשה תחתונה או…