למה גברים בוגדים?

זנות
אורך: 303 מילים

למה גברים בוגדים?

זנות - למה גברים בוגדים?

למה גברים בוגדים? למה גברים במערכות יחסים פתאום מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות?

  1. גיוון הוא אחת הסיבות העיקריות בגינן גברים בוגדים בבנות זוגות. גם אם יש לכם בת זוג מושכת ומושלמת המספקת אתכם במיטה, אתם עדיין חווים את הדחף לגוון עם בחורות אחרות. זהו חלק מהצרכים הביולוגיים של הגבר.
  2. גברים צריכים שילטפו את האגו שלהם. וכל מבט מאישה זרה הוא בדיוק מה שמלטף לגבר את האגו ונותן לו את הריגוש שהוא צריך. וכאשר הגבר לא מקבל את ליטוף האגו אצלו בבית הוא מחפש במקומות אחרים.
  3.  לפעמים הבגידה מתרחשת בגלל צורך בהגשמת פנטזיות. הגברים צריכים פרטנריות מיניות המאפשרות להם להגשים את כל הפנטזיות המיניות הפרועות שלהם. אצל כל גבר הפנטזיות יכולות להיות שונות, אבל תמיד יש את הדחף להגשים אותן. יכולות להיות שתי בעיות. האחת היא שבת הזוג בבית אינה פתוחה להגשמת הפנטזיות. אך במקרים רבים הנשים המודרניות פתוחות ומוכנות להתנסות, וזה יותר הגבר המתבייש לבטא את הצרכים שלו מתוך חשש לדחייה או בושה כלשהי.
  4. גם שעמום הוא סיבה לבגידות. יש גברים המרגשים פשוט משועממים מידי בחייהם. אולי אין להם תחביבים ועיסוקים והחיים שלהם הפכו לשגרה של עבודה. ובמקרים אלו בגידה מייד מוסיפה להם ריגוש ומפיגה את השעמום של החיים. הבגידה שוברת את השגרה.
  5. בעיות בזוגיות הן סיבה שכיחה לבגידות. לפעמים משהו בזוגיות לא עובד טוב. לגבר יש אפשרות להשקיע בקשר ולשפר אותן, אך כמובן שצריך ששני הצדדים יעבדו קשה. ויש גם את האפשרות להתגרש. אך נראה שבגידה היא סוג של פשרה זולה ומהירה הנותנת לגבר אשליה כאילו זה הפתרון. אך באותה המידה בגידה יכולה לגרום לבעיות בזוגיות. שימו לב כי ישנה יותר סלחנות כאשר הבגידה היא עם נערות ליווי, מכיוון שכאן אין חשש שזה יתפתח למערכת יחסים.
  6. לעתים המניע הוא נקמה. הגבר עשוי להרגיש כי באמצעות בגידה הוא נוקם על מעשה בגידה שהאישה ביצעה. זה לא בהכרח דורש שהאישה תבצע בגידה, הפרשנות של גבר לבגידה יכולה לכלול מצבים רבים כמו סתם איזה מבט של האישה לעבר גבר אחר.

נשים אמריקאיות הן קלות

אמא של לי-שי

זנות

אמא של לי-שי זנות - אמא של לי-שי

זה לא היה עוד אחד מהבילויים בדירות דיסקרטיות בהרצליה, זו הייתה אמא של לי-שי, החבר הכי טוב שלי. וללא ספק זהו הסוד היחידי שאני מסתיר מלי-שי. באותו היום פגשתי אותה במעלית ביציאה מחדר הכושר. אני סיימתי אימון והיא סיימה את שיעור היוגה. היא חייכה ושאלה…

זנות

אתה אוהב לזיין או שאתה מכור? זנות - אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

חולה על זיונים… מכור לסקס… חייב לזין אחרת אני מת… אלו הם משפטים רגילים שאפשר לשמור בכל שיחה של חברה צעירים. בוודאי שמעתם זאת לא מעט בשיחות לילה בטירונות ובכל מפגש של חברים. כולנו אוהבים לזיין. אנו נוהגים להשתמש במילים שונות על מנת לתאר את…

זנות

סובלים מבעיות ביצועים? צעצועי מין יכולים לעזור לכם זנות - סובלים מבעיות ביצועים? צעצועי מין יכולים לעזור לכם

יש הרבה דברים שעוברים לנו בראש כאשר אנו שומעים את המילה צעצועי מין או כאשר אנו מסתכלים על צעצועי מין. אבל מסתבר שיש להם יתרון או אולי פוטנציאל שהוא לאו דווקא זה שאנחנו חושבים עליו. מסתבר שאנו לא תמיד מבינים את הפוטנציאל של צעצועי מין…