מה זה עיסוי טנטרה

זנות
אורך: 294 מילים

מה זה עיסוי טנטרה

זנות - מה זה עיסוי טנטרה

ישנם סוגים שונים של עיסוי. אנו שומעים לפעמים על עיסוי תאילנדי, עיסוי שוודי ועוד כל מיני סוגים שונים של טיפולים מפנקים. הפעם אנו רוצים לדבר על עיסוי טנטרה. מה זה בדיוק ומה היתרונות שלו?

מה זה עיסוי טנטרה

עיסוי טנטרה הוא סוג ייחודי של טיפול עיסוי המשלב אלמנטים פיזיים, רוחניים וחושניים. היא מבוססת על התרגול הרוחני העתיק של טנטרה, שהיא צורת יוגה שנמצאת בהינדואיזם, בודהיזם וג'ייניזם. מטרת עיסוי הטנטרה היא לפתוח את הגוף והנפש של האדם, לאפשר לו לחוות הנאה ורגיעה.

העיסוי עצמו מבוצע על ידי מתרגל מיומן המשתמש בטכניקות ספציפיות כדי לגרות כל חלק בגוף. זה יכול לכלול משיכות ארוכות, לישה, תנועות סיבוביות ומתיחות. במהלך העיסוי, המתרגל עשוי להשתמש בשמנים ובנרות ריחניים כדי ליצור אווירה מרגיעה.

היתרונות של עיסוי טנטרה הם רבים. זה יכול לעזור להפחית מתח, חרדה ודיכאון. זה יכול גם לעזור לשפר את זרימת הדם, להפחית את מתח השרירים ולשפר את ניידות המפרקים. בנוסף, זה יכול לעזור לשפר את איכות השינה ולטפח תחושות של רגיעה ורווחה.

יתרון נוסף של עיסוי טנטרה הוא יכולתו להגביר את ההנאה המינית. צורת עיסוי זו ידועה כמעוררת ומעוררת את החושים, ויוצרת אווירה של הנאה מוגברת לשני בני הזוג. למעשה גם בדירות דיסקרטיות בתל אביב, משתמשים הרבה בעיסוי טנטרי.

בעוד שאנשים רבים חושבים שעיסוי טנטרה עוסק רק בהנאה מינית, הוא למעשה הרבה יותר מזה.

עיסוי טנטרה הוא סוג של עיסוי העושה שימוש בטכניקות טנטריות עתיקות יומין על מנת לספק חווית ריפוי החורגת ממגע פיזי. היא מבוססת על העיקרון שכל האנרגיה זורמת בחופשיות בגוף, ושבאמצעות מגע עדין ומכבד ניתן לשחרר אנרגיה זו. טכניקות העיסוי בהן נעשה שימוש נועדו לעזור ללקוחות להירגע ולהיפתח לאנרגיה שנמצאת בתוכם. במהלך העיסוי, הלקוחות יכולים לחוות תחושת רגיעה עמוקה, נשימה משופרת, זרימת דם מוגברת ותחושת חיבור לאני הפנימי. העיסוי המשתמש בטכניקות מיוחדות כדי לעזור להגביר הרפיה ולהפחית מתח.

עיסוי טנטרה מומלץ מאוד לגברים המתמודדים עם לחץ, שחיקה, חוסר עניין ושעמום בחיים.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

"לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית" זנות - "לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית"

רמת גן, הממוקמת במרכז הארץ, היא עיר תוססת ומודרנית המציעה שילוב נהדר של בידור, אטרקציות תרבותיות ופעילויות פנאי. ביתם של מעל 100,000 אזרחים, רמת גן היא יעד נהדר למטיילים המעוניינים לחוות את אורח החיים העירוני השוקק של המדינה. מכיוון שרמת גן היא עיירה קטנה יחסית,…

זנות

"עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים" זנות - "עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים"

מיניות הייתה נושא שנוי במחלוקת היסטורית עבור רוב התרבויות והחברות לאורך ההיסטוריה של האנושות. לרוע מזלם של אלה במקצוע עבודת המין, זה הביא לעתים קרובות לקיום סטיגמטי מאוד. החל ממצג שווא בתקשורת וכלה באכיפה בררנית של חוקים על ידי רשויות אכיפת החוק, עובדי מין יכולים…

זנות

היתרונות של שימוש בקונדומים זנות - היתרונות של שימוש בקונדומים

שימוש בקונדומים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת העברת זיהומים המועברים במגע מיני (STI) והריון לא מתוכנן. במשך מאות שנים, תרבויות שונות השתמשו בשיטת המחסום של אמצעי מניעה בצורות שונות, החל מחימר בנטוניט ועד קרומי בעלי חיים. גם בעידן של אמצעי מניעה נגישים ואמינים, היתרונות…