מתלבט בין נערות ליווי לבין מועדון ספא

זנות
אורך: 296 מילים

מתלבט בין נערות ליווי לבין מועדון ספא

זנות - מתלבט בין נערות ליווי לבין מועדון ספא

אם אתה מעוניין בעיסוי מפנק ומשחרר ומתלבט בין נערות ליווי או מועדון ספא, נראה שאתה יכול להפסיק להתלבט. נערות ליווי מעניקות לך חוויה הרבה יותר טובה ויש להן יתרונות על פני על אפשרות אחרת. אבל בואו נבין מדוע.

ראשית כל תסתכל על השעון, מדובר ביום שישי והשעה עשר בלילה? איזה מועדון ספא פתוח בשעה שכזו? אולי מועדון ספא במלון הכול כלול בתורכיה, אבל לא כאן ליד הבית. בשעה שכזו רק נערות ליווי יכולות להעניק לך עיסוי. וגם אם מועדון הספא היה פתוח, לא עדיף לקבל עיסוי אינטימי בבית במקום לנסוע עכשיו אליהם?

איזה עיסוי תקבל וכמה זה יעלה? בפעם האחרונה שבדקתי ראית במועדוני הספא 20 דקות של עיסוי עם נוצות אינדיאניות במחיר של כמה מאות שקלים. רק שאני שומע על המחירים הללו נתפס לי שריר ומתפוצץ לי ווריד. זה לא הגיוני. במחירים הללו אפשר להזמין שתים או שלוש נערות ליווי הביתה – אחת תעסה לך את האצבעות, השנייה את הגב והשלישית את הראש.

עכשיו יכול להיות שאתה מדמיין שאתה תגיע למועדון הספא ושם ישנה בחורה צעירה וחיננית אשר תעניק לך עיסוי. בפועל אתה תפגוש מטפל גברי, אמנם מקצועי, אך לא בטוח שתרגיש בנוח. לא יודע מה איתך גבר, אבל אני מעדיף מגע נשי. וגם כאשר ישנן מעסות, במועדוני הספא העיסוי מתבצע עם בגדים, או מגבת. משמעות המושג עיסוי זה מגע גופני, כמה שיותר וכמה שיורת אינטנסיבי. צריך להרגיש את הידיים מחליקות על הגוף, צריך להרגיש את החום עד ההרפיה. מעסות רבות אינן מרגישות עם כך בנוח, אך אם תזמין נערות ליווי אתה תוכל לראות שהן סבבה עם עירום גברי ולא מתביישות גם כאשר צריך לעסות אזורים אינטימיים.

עיסוי הוא דבר חשוב, הוא מאפשר לך לשחרר את הגוף ולהמריץ את מחזור הדם. אם הבחירה היא בין עיסוי אצל נערות ליווי לבין מכון ספא פלצני, אני בוחר בנערות ליווי. גם אם יתנו לי מועדון ספא חינם, עדיין זה לא מגיע לעוצמת החוויה.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

סקס ושתיית אלכוהול זנות - סקס ושתיית אלכוהול

בכל הנוגע לסקס ושתיית אלכוהול ישנן דעות שונות. יש אנשים אשר אוהבים איזה כוס יין לחמם את האווירה, ויש כאלו שאינם אוהבים זאת. וכמובן ישנה את השאלה האם אלכוהול משפיע על הביצועים. אבל הפעם אנחנו לא רוצים לצלול אל תוך הדברים הללו. הפעם אנחנו רוצים…

זנות

למה גברים בוגדים? זנות - למה גברים בוגדים?

למה גברים בוגדים? למה גברים במערכות יחסים פתאום מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות? גיוון הוא אחת הסיבות העיקריות בגינן גברים בוגדים בבנות זוגות. גם אם יש לכם בת זוג מושכת ומושלמת המספקת אתכם במיטה, אתם עדיין חווים את הדחף לגוון עם בחורות אחרות. זהו חלק…

זנות

דברים לעשות שאתה חרמן זנות - דברים לעשות שאתה חרמן

מרגישים חרמנים? אולי לא כרגע, אבל בערך 50 פעם ביום אתם מרגישים חרמנים. אז מה עושים בשביל לפרוק את החרמנות, אם נמאס לכם סתם לשפשף? 5 דרכים לפרוק את החרמנות להיכנס לאחד מאתרי המצלמות - ישנם אתרי אינטרנט בהם תוכלו לצפות בבחורות ואף בזוגות מקיימים…