מתלבט בין נערות ליווי לבין מועדון ספא

זנות
אורך: 296 מילים

מתלבט בין נערות ליווי לבין מועדון ספא

זנות - מתלבט בין נערות ליווי לבין מועדון ספא

אם אתה מעוניין בעיסוי מפנק ומשחרר ומתלבט בין נערות ליווי או מועדון ספא, נראה שאתה יכול להפסיק להתלבט. נערות ליווי מעניקות לך חוויה הרבה יותר טובה ויש להן יתרונות על פני על אפשרות אחרת. אבל בואו נבין מדוע.

ראשית כל תסתכל על השעון, מדובר ביום שישי והשעה עשר בלילה? איזה מועדון ספא פתוח בשעה שכזו? אולי מועדון ספא במלון הכול כלול בתורכיה, אבל לא כאן ליד הבית. בשעה שכזו רק נערות ליווי יכולות להעניק לך עיסוי. וגם אם מועדון הספא היה פתוח, לא עדיף לקבל עיסוי אינטימי בבית במקום לנסוע עכשיו אליהם?

איזה עיסוי תקבל וכמה זה יעלה? בפעם האחרונה שבדקתי ראית במועדוני הספא 20 דקות של עיסוי עם נוצות אינדיאניות במחיר של כמה מאות שקלים. רק שאני שומע על המחירים הללו נתפס לי שריר ומתפוצץ לי ווריד. זה לא הגיוני. במחירים הללו אפשר להזמין שתים או שלוש נערות ליווי הביתה – אחת תעסה לך את האצבעות, השנייה את הגב והשלישית את הראש.

עכשיו יכול להיות שאתה מדמיין שאתה תגיע למועדון הספא ושם ישנה בחורה צעירה וחיננית אשר תעניק לך עיסוי. בפועל אתה תפגוש מטפל גברי, אמנם מקצועי, אך לא בטוח שתרגיש בנוח. לא יודע מה איתך גבר, אבל אני מעדיף מגע נשי. וגם כאשר ישנן מעסות, במועדוני הספא העיסוי מתבצע עם בגדים, או מגבת. משמעות המושג עיסוי זה מגע גופני, כמה שיותר וכמה שיורת אינטנסיבי. צריך להרגיש את הידיים מחליקות על הגוף, צריך להרגיש את החום עד ההרפיה. מעסות רבות אינן מרגישות עם כך בנוח, אך אם תזמין נערות ליווי אתה תוכל לראות שהן סבבה עם עירום גברי ולא מתביישות גם כאשר צריך לעסות אזורים אינטימיים.

עיסוי הוא דבר חשוב, הוא מאפשר לך לשחרר את הגוף ולהמריץ את מחזור הדם. אם הבחירה היא בין עיסוי אצל נערות ליווי לבין מכון ספא פלצני, אני בוחר בנערות ליווי. גם אם יתנו לי מועדון ספא חינם, עדיין זה לא מגיע לעוצמת החוויה.

נשים אמריקאיות הן קלות

אמא של לי-שי

זנות

אמא של לי-שי זנות - אמא של לי-שי

זה לא היה עוד אחד מהבילויים בדירות דיסקרטיות בהרצליה, זו הייתה אמא של לי-שי, החבר הכי טוב שלי. וללא ספק זהו הסוד היחידי שאני מסתיר מלי-שי. באותו היום פגשתי אותה במעלית ביציאה מחדר הכושר. אני סיימתי אימון והיא סיימה את שיעור היוגה. היא חייכה ושאלה…

זנות

אתה אוהב לזיין או שאתה מכור? זנות - אתה אוהב לזיין או שאתה מכור?

חולה על זיונים… מכור לסקס… חייב לזין אחרת אני מת… אלו הם משפטים רגילים שאפשר לשמור בכל שיחה של חברה צעירים. בוודאי שמעתם זאת לא מעט בשיחות לילה בטירונות ובכל מפגש של חברים. כולנו אוהבים לזיין. אנו נוהגים להשתמש במילים שונות על מנת לתאר את…

זנות

סובלים מבעיות ביצועים? צעצועי מין יכולים לעזור לכם זנות - סובלים מבעיות ביצועים? צעצועי מין יכולים לעזור לכם

יש הרבה דברים שעוברים לנו בראש כאשר אנו שומעים את המילה צעצועי מין או כאשר אנו מסתכלים על צעצועי מין. אבל מסתבר שיש להם יתרון או אולי פוטנציאל שהוא לאו דווקא זה שאנחנו חושבים עליו. מסתבר שאנו לא תמיד מבינים את הפוטנציאל של צעצועי מין…