סקס ושתיית אלכוהול

זנות
אורך: 299 מילים

סקס ושתיית אלכוהול

זנות - סקס ושתיית אלכוהול

בכל הנוגע לסקס ושתיית אלכוהול ישנן דעות שונות. יש אנשים אשר אוהבים איזה כוס יין לחמם את האווירה, ויש כאלו שאינם אוהבים זאת. וכמובן ישנה את השאלה האם אלכוהול משפיע על הביצועים. אבל הפעם אנחנו לא רוצים לצלול אל תוך הדברים הללו. הפעם אנחנו רוצים לדבר על בעיה אחרת המזוהה עם סקס ושתיית אלכוהול.

המחקרים מראים כי ישנו סיכוי גדול יותר שתקיימו יחסי מין לא מוגנים כאשר מעורבת בכל שתיית אלכוהול, דבר המגביר את הסיכוי להריונות לא רצויים ומחלות מין.

לא צריך להיות גאון בשביל להבין שאלכוהול פוגע בשיקול הדעת שלנו. וכאן גם אפשר להזכיר את זה שלפעמים זה גורם לנו להיכנס למיטה עם בחורות שלא היינו נכנסים איתן למיטה בנסיבות אחרות. וזה כמובן עובד בשני הכיוונים.

זה לא מפתיע שאלכוהול גורם לנו להתנהג בחוסר אחריות, אך החוקרים החליטו לבחון זאת בגישה יותר מדעית. הם ביצעו 12 ניסויים בנושא. בניסויים היה קבוצה אחת של אנשים שצרכו אלכוהול, וקבוצה אחת שלא. אין מדובר בכמות גדולה, אחוז האלכוהול בדם עמד על 0.1, דבר שאינו נחשב גבוה.

אך מסתבר שגם האחוז הקטן של האלכוהול העלה ב 5% את הנכונות של המשתתפים לקיים יחסי מין לא מוגנים. זהו נתון מדאיג מאוד. יש לציין כי המחקר נעשה במסגרת מחקר החוקר את התפשטות מחלת האיידס, ולכן זוהי סיבה גדולה לדאגה. איננו אומרים לכם לא לשתות, אך חייבים להיות מודעים לכך ששיקול הדעת שלכם נפגע. שום דבר הוא אינו תירוץ ליחסי מין לא מוגנים.

עבור אלו הנוהגים לבלות עם נערות ליווי בחיפה, בהזדמנות זו נציין גם כי שתיית אלכוהול היא אינה דבר מקובל. שם אין סכנה של יחסי מין לא מוגנים, נערות הליווי מקפידות על הזהירות ויש להן מודעות גדולה לנושא. אך למרות זאת, ישנן סיבות רבות מדוע בטוח יותר לקיים יחסי מין ללא השפעת אלכוהול. לכן לא מקובל להגיע אליהן במצב שיכרות והן עשויות לסרב לפגישה במידה והן יראו שזה המצב. זה מאוד לא מכובד להגיע שיכורים לפגישה איתן.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

תל אביב: העיר התוססת של ישראל זנות - תל אביב: העיר התוססת של ישראל

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם לאורך חוף הים התיכון של ישראל. עם אוכלוסייה של מעל 4 מיליון תושבים, היא העיר השנייה המאוכלסת ביותר במדינה, מיד אחרי ירושלים. ידועה באנרגיה התוססת שלה, בתרבות המגוונת ובחופים היפים שלה, תל…

זנות

אשקלון: לחקור את פנינת החוף של ישראל זנות - אשקלון: לחקור את פנינת החוף של ישראל

חבוי על חוף הים התיכון של ישראל, שוכנת העיר הציורית אשקלון. עם היסטוריה עשירה בת אלפי שנים, פנינה נסתרת זו היא ביקור חובה לכל מטייל המחפש לחוות את התרבות המגוונת, החופים המדהימים והחורבות העתיקות של המדינה היפה הזו. היסטוריה ותרבות: אשקלון מיושבת מאז התקופה הניאוליתית,…

זנות

פטישים מיניים, הידועים גם בשם פטישים מיניים או פרפיליות, מוגדרים כתשוקות או העדפות מיניות אינטנסיביות המערבות חפצים, פעילויות או חלקי גוף שאינם קשורים בדרך כלל לעוררות מינית. רצונות אלה יכולים לנוע בין קל לקיצוני ויכולה להיות להם השפעה משמעותית על ההתנהגות המינית של הפרט ועל מערכות היחסים שלו. בעוד פטישים מסוימים עשויים להיראות מוזרים או יוצאי דופן עבור חלק, הם חלק נורמלי של ביטוי מיני עבור אנשים רבים. במאמר זה נחקור את עולם פטישי המין, שכיחותם, סוגיהם וסיבותיהם האפשריות. זנות - פטישים מיניים, הידועים גם בשם פטישים מיניים או פרפיליות, מוגדרים כתשוקות או העדפות מיניות אינטנסיביות המערבות חפצים, פעילויות או חלקי גוף שאינם קשורים בדרך כלל לעוררות מינית. רצונות אלה יכולים לנוע בין קל לקיצוני ויכולה להיות להם השפעה משמעותית על ההתנהגות המינית של הפרט ועל מערכות היחסים שלו. בעוד פטישים מסוימים עשויים להיראות מוזרים או יוצאי דופן עבור חלק, הם חלק נורמלי של ביטוי מיני עבור אנשים רבים. במאמר זה נחקור את עולם פטישי המין, שכיחותם, סוגיהם וסיבותיהם האפשריות.

סוגי פטישים מיניים: עולם פטישי המין הוא עצום ומגוון, עם מגוון רחב של תחומי עניין ותשוקות. על פי המדריך האבחוני והסטטיסטי להפרעות נפשיות (DSM-V), ישנן שמונה קטגוריות עיקריות של פרפיליות, כולל: 1. חפצים: קטגוריה זו כוללת עוררות מינית מחפצים ספציפיים כגון נעליים, הלבשה תחתונה או…