סקס ושתיית אלכוהול

זנות
אורך: 299 מילים

סקס ושתיית אלכוהול

זנות - סקס ושתיית אלכוהול

בכל הנוגע לסקס ושתיית אלכוהול ישנן דעות שונות. יש אנשים אשר אוהבים איזה כוס יין לחמם את האווירה, ויש כאלו שאינם אוהבים זאת. וכמובן ישנה את השאלה האם אלכוהול משפיע על הביצועים. אבל הפעם אנחנו לא רוצים לצלול אל תוך הדברים הללו. הפעם אנחנו רוצים לדבר על בעיה אחרת המזוהה עם סקס ושתיית אלכוהול.

המחקרים מראים כי ישנו סיכוי גדול יותר שתקיימו יחסי מין לא מוגנים כאשר מעורבת בכל שתיית אלכוהול, דבר המגביר את הסיכוי להריונות לא רצויים ומחלות מין.

לא צריך להיות גאון בשביל להבין שאלכוהול פוגע בשיקול הדעת שלנו. וכאן גם אפשר להזכיר את זה שלפעמים זה גורם לנו להיכנס למיטה עם בחורות שלא היינו נכנסים איתן למיטה בנסיבות אחרות. וזה כמובן עובד בשני הכיוונים.

זה לא מפתיע שאלכוהול גורם לנו להתנהג בחוסר אחריות, אך החוקרים החליטו לבחון זאת בגישה יותר מדעית. הם ביצעו 12 ניסויים בנושא. בניסויים היה קבוצה אחת של אנשים שצרכו אלכוהול, וקבוצה אחת שלא. אין מדובר בכמות גדולה, אחוז האלכוהול בדם עמד על 0.1, דבר שאינו נחשב גבוה.

אך מסתבר שגם האחוז הקטן של האלכוהול העלה ב 5% את הנכונות של המשתתפים לקיים יחסי מין לא מוגנים. זהו נתון מדאיג מאוד. יש לציין כי המחקר נעשה במסגרת מחקר החוקר את התפשטות מחלת האיידס, ולכן זוהי סיבה גדולה לדאגה. איננו אומרים לכם לא לשתות, אך חייבים להיות מודעים לכך ששיקול הדעת שלכם נפגע. שום דבר הוא אינו תירוץ ליחסי מין לא מוגנים.

עבור אלו הנוהגים לבלות עם נערות ליווי בחיפה, בהזדמנות זו נציין גם כי שתיית אלכוהול היא אינה דבר מקובל. שם אין סכנה של יחסי מין לא מוגנים, נערות הליווי מקפידות על הזהירות ויש להן מודעות גדולה לנושא. אך למרות זאת, ישנן סיבות רבות מדוע בטוח יותר לקיים יחסי מין ללא השפעת אלכוהול. לכן לא מקובל להגיע אליהן במצב שיכרות והן עשויות לסרב לפגישה במידה והן יראו שזה המצב. זה מאוד לא מכובד להגיע שיכורים לפגישה איתן.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

אפליקציות בשביל הזיין המתחיל זנות - אפליקציות בשביל הזיין המתחיל

לכל אחד מאיתנו יש טלפון חכם ואנחנו לא זזים בלעדיו. והטלפון שלנו מלא באפליקציות המלוות אותנו בכל מה שאנחנו עושים במהלך היום. אבל הפעם לא באנו לדבר אתכם על האפליקציה בשביל ניווט או האפליקציה באמצעותה תזמינו טיסות. הפעם באנו לדבר על האפליקציות החשובות עבור חיי…

זנות

כאשר הבת זונה מבטלת זנות - כאשר הבת זונה מבטלת

תגידו קרה לכם פעם שהיו לכם תכניות ליום שישי, וכל השבוע חיכיתם ואז ברגע האחרון הבת זונה ביטלה. הרי אתם יודעים שזה לא נכון שסבתא שלה חולה, היא פשוט מזדיינת עם אחר. נכון שלא חסרות בחורות, אבל כאשר עשיתם תכניות וברגע האחרון מבטלים לכם זה…

זנות

למה גברים בוגדים? זנות - למה גברים בוגדים?

למה גברים בוגדים? למה גברים במערכות יחסים פתאום מגיעים לבלות בדירות דיסקרטיות בקריות? גיוון הוא אחת הסיבות העיקריות בגינן גברים בוגדים בבנות זוגות. גם אם יש לכם בת זוג מושכת ומושלמת המספקת אתכם במיטה, אתם עדיין חווים את הדחף לגוון עם בחורות אחרות. זהו חלק…