סקס ושתיית אלכוהול

זנות
אורך: 299 מילים

סקס ושתיית אלכוהול

זנות - סקס ושתיית אלכוהול

בכל הנוגע לסקס ושתיית אלכוהול ישנן דעות שונות. יש אנשים אשר אוהבים איזה כוס יין לחמם את האווירה, ויש כאלו שאינם אוהבים זאת. וכמובן ישנה את השאלה האם אלכוהול משפיע על הביצועים. אבל הפעם אנחנו לא רוצים לצלול אל תוך הדברים הללו. הפעם אנחנו רוצים לדבר על בעיה אחרת המזוהה עם סקס ושתיית אלכוהול.

המחקרים מראים כי ישנו סיכוי גדול יותר שתקיימו יחסי מין לא מוגנים כאשר מעורבת בכל שתיית אלכוהול, דבר המגביר את הסיכוי להריונות לא רצויים ומחלות מין.

לא צריך להיות גאון בשביל להבין שאלכוהול פוגע בשיקול הדעת שלנו. וכאן גם אפשר להזכיר את זה שלפעמים זה גורם לנו להיכנס למיטה עם בחורות שלא היינו נכנסים איתן למיטה בנסיבות אחרות. וזה כמובן עובד בשני הכיוונים.

זה לא מפתיע שאלכוהול גורם לנו להתנהג בחוסר אחריות, אך החוקרים החליטו לבחון זאת בגישה יותר מדעית. הם ביצעו 12 ניסויים בנושא. בניסויים היה קבוצה אחת של אנשים שצרכו אלכוהול, וקבוצה אחת שלא. אין מדובר בכמות גדולה, אחוז האלכוהול בדם עמד על 0.1, דבר שאינו נחשב גבוה.

אך מסתבר שגם האחוז הקטן של האלכוהול העלה ב 5% את הנכונות של המשתתפים לקיים יחסי מין לא מוגנים. זהו נתון מדאיג מאוד. יש לציין כי המחקר נעשה במסגרת מחקר החוקר את התפשטות מחלת האיידס, ולכן זוהי סיבה גדולה לדאגה. איננו אומרים לכם לא לשתות, אך חייבים להיות מודעים לכך ששיקול הדעת שלכם נפגע. שום דבר הוא אינו תירוץ ליחסי מין לא מוגנים.

עבור אלו הנוהגים לבלות עם נערות ליווי בחיפה, בהזדמנות זו נציין גם כי שתיית אלכוהול היא אינה דבר מקובל. שם אין סכנה של יחסי מין לא מוגנים, נערות הליווי מקפידות על הזהירות ויש להן מודעות גדולה לנושא. אך למרות זאת, ישנן סיבות רבות מדוע בטוח יותר לקיים יחסי מין ללא השפעת אלכוהול. לכן לא מקובל להגיע אליהן במצב שיכרות והן עשויות לסרב לפגישה במידה והן יראו שזה המצב. זה מאוד לא מכובד להגיע שיכורים לפגישה איתן.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

"לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית" זנות - "לאמץ את הקסם האורבני של רמת גן: מדריך לחקר העיר הישראלית"

רמת גן, הממוקמת במרכז הארץ, היא עיר תוססת ומודרנית המציעה שילוב נהדר של בידור, אטרקציות תרבותיות ופעילויות פנאי. ביתם של מעל 100,000 אזרחים, רמת גן היא יעד נהדר למטיילים המעוניינים לחוות את אורח החיים העירוני השוקק של המדינה. מכיוון שרמת גן היא עיירה קטנה יחסית,…

זנות

"עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים" זנות - "עבודת מין היא הרבה יותר ממה שרואים בסרטים"

מיניות הייתה נושא שנוי במחלוקת היסטורית עבור רוב התרבויות והחברות לאורך ההיסטוריה של האנושות. לרוע מזלם של אלה במקצוע עבודת המין, זה הביא לעתים קרובות לקיום סטיגמטי מאוד. החל ממצג שווא בתקשורת וכלה באכיפה בררנית של חוקים על ידי רשויות אכיפת החוק, עובדי מין יכולים…

זנות

היתרונות של שימוש בקונדומים זנות - היתרונות של שימוש בקונדומים

שימוש בקונדומים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת העברת זיהומים המועברים במגע מיני (STI) והריון לא מתוכנן. במשך מאות שנים, תרבויות שונות השתמשו בשיטת המחסום של אמצעי מניעה בצורות שונות, החל מחימר בנטוניט ועד קרומי בעלי חיים. גם בעידן של אמצעי מניעה נגישים ואמינים, היתרונות…