10 פטישי המין הנפוצים ביותר

זנות
אורך: 547 מילים

10 פטישי המין הנפוצים ביותר

זנות - 10 פטישי המין הנפוצים ביותר

פטישים מיניים הם חלק מחייהם של אנשים רבים, אך לעתים קרובות יכולים להישאר מוסתרים בשל רגשות בושה או מבוכה לגביהם. פטיש מוגדר כקיבעון מיני יוצא דופן, שבו אדם מגורה בעוצמה על ידי אובייקט, דימוי או פעילות ספציפיים. במונחים של פטישי מין, אלה מנוסים בדרך כלל יכולים לנוע בין פטישים מבוססי הלבשה תחתונה לפטישים מבוססי BDSM, ואפילו פטישים הכוללים משחקי תפקידים גיל.

מאמר זה ידון ב -10 מפטישי המין הנפוצים ביותר שיש. רשימה זו אינה ממצה בשום אופן, וחשוב לציין כי יש לכבד את כל הפטישים – נדירים ככל שיהיו – בתנאי שהם נהנים משני הצדדים (או כולם) המעורבים בפעילות המינית. עם זאת, הנה 10 פטישי המין הנפוצים ביותר שם בחוץ.

1. פטיש רגל
פטיש ברגל – או פודופיליה – הוא אחד הפטישים הנפוצים ביותר שיש. אנשים עם פטיש לרגליים יכולים להיות מגורה מינית על ידי מראה כפות הרגליים, ועשויים ליהנות מפעילויות כגון שפשוף, ריח, ליקוק או נשיקה אותם. אנשים עם פטיש לכף הרגל עשויים ליהנות גם מהתחושה של גרביים ונעליים שנלבשו על ידי בני זוגם.

2. סאדו מאזו
BDSM מייצג שעבוד, משמעת, דומיננטיות/כניעה וסאדו-מזוכיזם. זהו מונח רחב המכסה פעילויות רבות כגון מכות, משחק תפקידים, שעבוד ושליטה / כניעה. BDSM היא לעתים קרובות פעילות בהסכמה שבה שני המשתתפים חייבים להסכים לכל פעילות ופעילות לפני שהם עוסקים בה.

3. מציצנות
מציצנות היא סוג של פטיש מיני שבו אדם אחד מקבל סיפוק מיני מצפייה באנשים אחרים עוסקים בפעילות מינית מבלי שהם מודעים לכך. מציצנים יכולים להתעורר על ידי צפייה באנשים מתפשטים או עוסקים בפעילות מינית, או פשוט מפנטזים על צפייה באחרים.

4. אקסהיביציוניזם
אקסהיביציוניזם הוא כאשר מישהו נהנה לבצע מעשים מיניים או להציג את גופו במקומות ציבוריים או ציבוריים למחצה כגון פארקים או חופי ים. אקסהיביציוניזם נחשב לעתים קרובות לפשע ברוב המדינות, ולכן חשוב לנקוט משנה זהירות אם עוסקים בסוג זה של התנהגות.

5. פטיש עור
פטיש העור הוא אחד הפטישים המיניים העתיקים ביותר שקיימים. אנשים עם פטיש עור מתעוררים על ידי ריח ותחושה של פריטי עור כגון בגדי עור, מגפיים, ואפילו מכוניות.

6. פטיש אובייקט
חפצים שנקשרו להנאה מינית כגון אזיקים, בלוני גומי ושוטים הם כולם חפצים שיכולים לשמש לפטיש אובייקט. אנשים עם פטיש חפצים עשויים להתעורר על ידי המראה, הריח או התחושה של חפצים אלה.

7. פטיש לטקס
פטישיזם לטקס הוא סוג של פטיש בגדים שבו אנשים מתעוררים על ידי המראה והתחושה של בגדי לטקס, כגון כפפות, חזיות ואפילו מסכות. אנשים עם פטיש לטקס עשויים גם ליהנות מהריח של החומר.

8. קרוס-דרסינג פטיש
פטיש קרוס-דרסינג הוא מצב שבו מישהו מוצא עוררות בלבוש של המין השני. זה יכול לכלול לבישת בגדים של המין השני בפומבי או אפילו בפרטיות.

9. פטיש משחק גיל
משחק גיל הוא סוג של פטיש מיני שבו אנשים מתעוררים על ידי הרעיון של להעמיד פנים שהם צעירים יותר ממה שהם. זה יכול לכלול דברים כמו תלבושת אחידה של תלמידת בית ספר, משחק ילדים מול בן זוג, או אפילו משחק תפקידים כתינוק.

קראו עוד
10. פטיש ספורט ימי
ספורט ימי – הידוע גם בשם urolagnia – הוא פטיש מיני שבו מישהו מרוויח סיפוק מיני מלהיות רטוב או להשתין על אדם אחר. אנשים עם פטיש זה עשויים גם ליהנות שתייה ורחצה בשתן של בן זוגם.

לסיכום, פטישים מיניים יכולים לנוע בין קל לפרוע ויכולים לכלול סוגים שונים של פעילויות. מאמר זה דן ב -10 מפטישי המין הנפוצים ביותר שיש, בתקווה לעזור לקוראים להבין ולכבד פטישים אלה. חשוב לזכור כי לא משנה איזה סוג של פטיש מישהו עשוי להיות, חשוב תמיד לתרגל מין בטוח ולהיות בהסכמה עם כל הפעילויות.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

עלייתם של אתרי היכרויות: בחינת השפעתם על תרבות ההיכרויות המודרנית זנות - עלייתם של אתרי היכרויות: בחינת השפעתם על תרבות ההיכרויות המודרנית

היכרויות תמיד היו היבט מכריע של אינטראקציה אנושית. זהו תהליך שבאמצעותו אנשים מחפשים בן זוג תואם לחברות, רומנטיקה, ואולי מחויבות לכל החיים. לאורך ההיסטוריה, הדרכים שבהן אנשים נפגשו וחיזרו זה אחר זה התפתחו עם החברה. מנישואים מסודרים ועד היכרויות מודרניות, המסע למציאת אהבה לבש צורות…

זנות

דירה דיסקרטית: מבט מקרוב על המקצוע העתיק בעולם זנות - דירה דיסקרטית: מבט מקרוב על המקצוע העתיק בעולם

המילה דירה דיסקרטית מעלה לעתים קרובות דימויים של בניין חשוך ומוזנח עם אורות אדומים מהבהבים, שאליו הולכים גברים למפגש מהיר ולא חוקי. אבל האמת היא שההיסטוריה של הדירות הדיסקרטיות מתחילה בימי קדם והתפתחה לתעשייה ענפה ושנויה במחלוקת. מרומא העתיקה ויוון ועד לחברות של ימינו, דירות…

זנות

טיפול בבעיות זיקפה: הבנת הגורמים, גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול זנות - טיפול בבעיות זיקפה: הבנת הגורמים, גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. הוא מאופיין בחוסר יכולת להשיג או לשמור על זקפה מספקת לפעילות מינית. למרות שזה לא יכול להיות מצב מסכן חיים, זה יכול להיות בעל השפעה משמעותית על ההערכה העצמית של הגבר, מערכות…