10 פטישי המין הנפוצים ביותר

זנות
אורך: 547 מילים

10 פטישי המין הנפוצים ביותר

זנות - 10 פטישי המין הנפוצים ביותר

פטישים מיניים הם חלק מחייהם של אנשים רבים, אך לעתים קרובות יכולים להישאר מוסתרים בשל רגשות בושה או מבוכה לגביהם. פטיש מוגדר כקיבעון מיני יוצא דופן, שבו אדם מגורה בעוצמה על ידי אובייקט, דימוי או פעילות ספציפיים. במונחים של פטישי מין, אלה מנוסים בדרך כלל יכולים לנוע בין פטישים מבוססי הלבשה תחתונה לפטישים מבוססי BDSM, ואפילו פטישים הכוללים משחקי תפקידים גיל.

מאמר זה ידון ב -10 מפטישי המין הנפוצים ביותר שיש. רשימה זו אינה ממצה בשום אופן, וחשוב לציין כי יש לכבד את כל הפטישים – נדירים ככל שיהיו – בתנאי שהם נהנים משני הצדדים (או כולם) המעורבים בפעילות המינית. עם זאת, הנה 10 פטישי המין הנפוצים ביותר שם בחוץ.

1. פטיש רגל
פטיש ברגל – או פודופיליה – הוא אחד הפטישים הנפוצים ביותר שיש. אנשים עם פטיש לרגליים יכולים להיות מגורה מינית על ידי מראה כפות הרגליים, ועשויים ליהנות מפעילויות כגון שפשוף, ריח, ליקוק או נשיקה אותם. אנשים עם פטיש לכף הרגל עשויים ליהנות גם מהתחושה של גרביים ונעליים שנלבשו על ידי בני זוגם.

2. סאדו מאזו
BDSM מייצג שעבוד, משמעת, דומיננטיות/כניעה וסאדו-מזוכיזם. זהו מונח רחב המכסה פעילויות רבות כגון מכות, משחק תפקידים, שעבוד ושליטה / כניעה. BDSM היא לעתים קרובות פעילות בהסכמה שבה שני המשתתפים חייבים להסכים לכל פעילות ופעילות לפני שהם עוסקים בה.

3. מציצנות
מציצנות היא סוג של פטיש מיני שבו אדם אחד מקבל סיפוק מיני מצפייה באנשים אחרים עוסקים בפעילות מינית מבלי שהם מודעים לכך. מציצנים יכולים להתעורר על ידי צפייה באנשים מתפשטים או עוסקים בפעילות מינית, או פשוט מפנטזים על צפייה באחרים.

4. אקסהיביציוניזם
אקסהיביציוניזם הוא כאשר מישהו נהנה לבצע מעשים מיניים או להציג את גופו במקומות ציבוריים או ציבוריים למחצה כגון פארקים או חופי ים. אקסהיביציוניזם נחשב לעתים קרובות לפשע ברוב המדינות, ולכן חשוב לנקוט משנה זהירות אם עוסקים בסוג זה של התנהגות.

5. פטיש עור
פטיש העור הוא אחד הפטישים המיניים העתיקים ביותר שקיימים. אנשים עם פטיש עור מתעוררים על ידי ריח ותחושה של פריטי עור כגון בגדי עור, מגפיים, ואפילו מכוניות.

6. פטיש אובייקט
חפצים שנקשרו להנאה מינית כגון אזיקים, בלוני גומי ושוטים הם כולם חפצים שיכולים לשמש לפטיש אובייקט. אנשים עם פטיש חפצים עשויים להתעורר על ידי המראה, הריח או התחושה של חפצים אלה.

7. פטיש לטקס
פטישיזם לטקס הוא סוג של פטיש בגדים שבו אנשים מתעוררים על ידי המראה והתחושה של בגדי לטקס, כגון כפפות, חזיות ואפילו מסכות. אנשים עם פטיש לטקס עשויים גם ליהנות מהריח של החומר.

8. קרוס-דרסינג פטיש
פטיש קרוס-דרסינג הוא מצב שבו מישהו מוצא עוררות בלבוש של המין השני. זה יכול לכלול לבישת בגדים של המין השני בפומבי או אפילו בפרטיות.

9. פטיש משחק גיל
משחק גיל הוא סוג של פטיש מיני שבו אנשים מתעוררים על ידי הרעיון של להעמיד פנים שהם צעירים יותר ממה שהם. זה יכול לכלול דברים כמו תלבושת אחידה של תלמידת בית ספר, משחק ילדים מול בן זוג, או אפילו משחק תפקידים כתינוק.

קראו עוד
10. פטיש ספורט ימי
ספורט ימי – הידוע גם בשם urolagnia – הוא פטיש מיני שבו מישהו מרוויח סיפוק מיני מלהיות רטוב או להשתין על אדם אחר. אנשים עם פטיש זה עשויים גם ליהנות שתייה ורחצה בשתן של בן זוגם.

לסיכום, פטישים מיניים יכולים לנוע בין קל לפרוע ויכולים לכלול סוגים שונים של פעילויות. מאמר זה דן ב -10 מפטישי המין הנפוצים ביותר שיש, בתקווה לעזור לקוראים להבין ולכבד פטישים אלה. חשוב לזכור כי לא משנה איזה סוג של פטיש מישהו עשוי להיות, חשוב תמיד לתרגל מין בטוח ולהיות בהסכמה עם כל הפעילויות.

נשים אמריקאיות הן קלות

זנות

תל אביב: העיר התוססת של ישראל זנות - תל אביב: העיר התוססת של ישראל

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם לאורך חוף הים התיכון של ישראל. עם אוכלוסייה של מעל 4 מיליון תושבים, היא העיר השנייה המאוכלסת ביותר במדינה, מיד אחרי ירושלים. ידועה באנרגיה התוססת שלה, בתרבות המגוונת ובחופים היפים שלה, תל…

זנות

אשקלון: לחקור את פנינת החוף של ישראל זנות - אשקלון: לחקור את פנינת החוף של ישראל

חבוי על חוף הים התיכון של ישראל, שוכנת העיר הציורית אשקלון. עם היסטוריה עשירה בת אלפי שנים, פנינה נסתרת זו היא ביקור חובה לכל מטייל המחפש לחוות את התרבות המגוונת, החופים המדהימים והחורבות העתיקות של המדינה היפה הזו. היסטוריה ותרבות: אשקלון מיושבת מאז התקופה הניאוליתית,…

זנות

פטישים מיניים, הידועים גם בשם פטישים מיניים או פרפיליות, מוגדרים כתשוקות או העדפות מיניות אינטנסיביות המערבות חפצים, פעילויות או חלקי גוף שאינם קשורים בדרך כלל לעוררות מינית. רצונות אלה יכולים לנוע בין קל לקיצוני ויכולה להיות להם השפעה משמעותית על ההתנהגות המינית של הפרט ועל מערכות היחסים שלו. בעוד פטישים מסוימים עשויים להיראות מוזרים או יוצאי דופן עבור חלק, הם חלק נורמלי של ביטוי מיני עבור אנשים רבים. במאמר זה נחקור את עולם פטישי המין, שכיחותם, סוגיהם וסיבותיהם האפשריות. זנות - פטישים מיניים, הידועים גם בשם פטישים מיניים או פרפיליות, מוגדרים כתשוקות או העדפות מיניות אינטנסיביות המערבות חפצים, פעילויות או חלקי גוף שאינם קשורים בדרך כלל לעוררות מינית. רצונות אלה יכולים לנוע בין קל לקיצוני ויכולה להיות להם השפעה משמעותית על ההתנהגות המינית של הפרט ועל מערכות היחסים שלו. בעוד פטישים מסוימים עשויים להיראות מוזרים או יוצאי דופן עבור חלק, הם חלק נורמלי של ביטוי מיני עבור אנשים רבים. במאמר זה נחקור את עולם פטישי המין, שכיחותם, סוגיהם וסיבותיהם האפשריות.

סוגי פטישים מיניים: עולם פטישי המין הוא עצום ומגוון, עם מגוון רחב של תחומי עניין ותשוקות. על פי המדריך האבחוני והסטטיסטי להפרעות נפשיות (DSM-V), ישנן שמונה קטגוריות עיקריות של פרפיליות, כולל: 1. חפצים: קטגוריה זו כוללת עוררות מינית מחפצים ספציפיים כגון נעליים, הלבשה תחתונה או…